Catherine Zeta-Jones czekała 20 lat, by zobaczyć zdjęcia ze swojego ślubu. Powód jest zaskakujący

Catherine Zeta-Jones wyszła za Michaela Douglasa w 2000 roku, jednak dopiero niedawno mogła stworzyć ślubny album. Fotograf skontaktował się z nią kilka tygodni temu i przesłał całą serię zdjęć z ceremonii.

Chociaż Catherine Zeta-Jones stanęła na ślubnym kobiercu 18 listopada 2000 roku, to dopiero niedawno udało jej się zobaczyć wszystkie zdjęcia z najważniejszego dnia w jej życiu. Wszystko przez fotografa, który nie dotrzymał umówionego terminu i spóźnił się z doręczeniem ślubnych fotografii prawie... 20 lat. Jak zareagowała panna młoda?

Zobacz wideo Najdroższe śluby gwiazd

Catherine Zeta-Jones zobaczyła zdjęcia ślubne po 20 latach

Według portalu Daily Mail Zeta-Jones dopiero niedawno miała okazję zobaczyć wszystkie zdjęcia ze ślubu z Michaelem Douglasem. Do tej pory aktorka mogła obejrzeć jedynie pojedyncze zdjęcia, a marzyła o tym, by stworzyć pamiątkowy album.

 Spojrzałam na odbitki i to wszystko - nigdy nie zrobiłam albumu. Fotograf skontaktował się niedawno, więc  około trzech tygodni temu po raz pierwszy zobaczyłam wszystkie moje zdjęcia ślubne. To był cudowny dzień - miała powiedzieć aktorka.
 

Choć nie jest jasne, dlaczego zdobywczyni Oscara tak długo czekała na zdjęcia ze ślubu, to wszystko wskazuje na to, że jej się to opłacało. Zdjęcia z uroczystości zostały sprzedane w ramach umowy z magazynem ''Ok!'' za 1,25 miliona dolarów.  

Podczas samej uroczystości bezpieczeństwo było skutecznie zapewnione, a aktorzy dbali o zachowanie prywatności. Jak donosi BBC, uroczystość była utrzymana w tajemnicy, a goście przy wejściu musieli pokazać zaproszenia z hologramem. Gości obowiązywał zakaz także fotografowania i filmowania.

Filmowy związek

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas od lat uznawani są za jedną z najlepiej dobranych par Hollywood. Nawet po wielu latach od ślubu wciąż wyglądają na szalenie zakochanych. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci, dwudziestoletni syn, Dylan Michael i siedemnastoletnia córka, Carys Zeta.

KK

Więcej o: