Catherine Zeta-Jones zachwyciła na czerwonym dywanie. Jednak całą uwagę skradła jej córka. 16-letnia Carys to prawdziwa piękność

Catherine Zeta-Jones zabrała córkę na pokaz mody. 16-letnia Carys Zeta Douglas jest coraz piękniejsza. Do kogo jest podobna - mamy czy taty?
Zobacz wideo

Carys Zeta Douglas jest córką Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa. 16-latka coraz chętniej pojawia się wraz ze sławną mamą na czerwonym dywanie. Tak było też i tym razem. Na najnowszych zdjęciach widać, że córka aktorów wyrosłą na piękną kobietę. Robi się też coraz bardziej podobna do sławnych rodziców. 

Catherine Zeta-Jones z córką

Catherine Zeta-Jones i jej córka Carys 4 lipca pojawiły się na pokazie Fendi w Rzymie. To nie pierwszy raz, kiedy 16-latka znalazła się na salonach. Nic więc dziwnego, że doskonale czuła się we fleszach fotoreporterów. 

Na tę okazję nastolatka wybrała bardzo stylową i elegancką stylizację. Prostą sukienkę w oliwkowym kolorze z efektownymi wykończeniami (i dosyć głębokim dekoltem) połączyła z jasnymi szpilkami. Do tego delikatny makijaż (uwagę zwracały zwłaszcza kreski na powiekach) oraz rozpuszczone włosy. Wszystko to sprawiało, że Carys wyglądała niezwykle kobieco. 

Równie pięknie prezentowała się Catherine Zeta-Jones. Aktorka postawiła na klasykę i na wydarzeniu pojawiła się w odcinanej pod biustem czerwonej sukni z długimi rękawami. Elegancką kreację uzupełniała fryzura. Misternie upięty kok dodawał aktorce uroku. 

Zagraniczne media doniosły, że na pokazie pojawiły się takie sławy, jak: Susan Sarandon, Zoey Deutch, Kiernan Shipka, Lisa Boneti czy Jason Momoa.

AG 

Więcej o: