Agata Młynarska świętuje 55. urodziny. Dziennikarka pokazała teściową, a także prezent, który od niej dostała

Wielka radość w domu Agaty Młynarskiej. Gwiazda skończyła pięćdziesiąt pięć lat. Z tej okazji pokazała teściową, z którą spędziła urodzinowy poranek.

W ostatnim czasie Agata Młynarska miała sporo powodów do radości. Kilka dni temu dziennikarka świętowała szóstą rocznicę ślubu i z tej okazji opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z ceremonii, które zostały ciepło przyjęte przez jej fanów. Teraz ma kolejną okazję, by się uśmiechnąć. Gwiazda obchodzi pięćdziesiąte piąte urodziny, czym pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Widać, że jej poranek był bardzo wyjątkowy.

Zobacz wideo Agata Młynarska o swoim stanie zdrowia

Agata Młynarska świętuje urodziny

Dziennikarka świętuje pięćdziesiąte piąte urodziny w gronie najbliższych. Agata Młynarska zwykle pilnie strzeże prywatności i rzadko pokazuje członków rodziny, ale tym razem zrobiła wyjątek. Opublikowała zdjęcie swojej teściowej, która wydaje się niezwykle serdeczną i pogodną kobietą. Pochwaliła się również prezentem, który od niej otrzymała. 

Fiołki od teściowej na powitanie dnia razem z kawą do łóżka od męża i szał miłości w wykonaniu Bola i Lola. Oto mój urodzinowy poranek. A do tego słońce za oknem - możemy przeczytać na profilu gwiazdy.
 

Agata Młynarska dostała w prezencie od teściowej fiołki. Mąż, Przemysław Szmidt, podał jej śniadanie do łóżka, a to wszystko w towarzystwie ukochanych psiaków. Ten poranek nie mógł być lepszy!

Chociaż sytuacja w kraju nie napawa optymizmem, to Agata Młynarska stara się odpędzić czarne myśli i regularnie zamieszcza radosne zdjęcia w mediach społecznościowych. Cała redakcja życzy dziennikarce wszystkiego najlepszego!

KK