Agata Młynarska świętuje rocznicę ślubu na Instagramie. "Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością..."

Agata Młynarska sześć lat temu 22 marca po raz trzeci wzięła ślub. Z okazji rocznicy wspomina ten dzień.

Być może sytuacja w Polsce i na świecie nie napawa szczególnym optymizmem, ale warto skupiać się na tych pozytywnych rzeczach. Choćby miłych wspomnieniach. Z tego samego założenia wyszła Agata Młynarska. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się kilka archiwalnych zdjęć ze ślubu. Dziennikarka nie kryje radości i wzruszenia. Co prawda często pokazuje męża w mediach społecznościowych, ale do tej pory nie chwaliła się tak chętnie zdjęciami z kameralnej ceremonii.

Młynarska o swoim stanie zdrowia. Zabrakło leku zapobiegającego nawrót jej choroby. "Wysyłają je za granicę"

Zobacz wideo

Agata Młynarska wspomina ślub

Agata Młynarska długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Jej pierwsze małżeństwo trwało 10 lat, drugie zaledwie rok. Mimo niepowodzeń dziennikarka zdecydowała się po raz trzeci powiedzieć "tak". Jej ukochany to przedsiębiorca Przemysław Schmidt. 22 marca para obchodzi szóstą rocznicę ślubu. Z tej okazji Młynarska wrzuciła na swój profil na Instagramie okolicznościowy wpis, do którego dołączyła pamiątkowe zdjęcia.

Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością... Od pierwszego spojrzenia wiedzieliśmy, że to jest TO, że nareszcie się odnaleźliśmy. Trochę trwało... I jeśli myślicie, że to nie możliwe, że za późno, że za starzy, tak jak ja słyszałam, to nie wierzcie temu! - czytamy.
 

Ceremonia miała kameralny charakter i odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego na warszawskiej Pradze. Z wpisu Młynarskiej dowiadujemy się też, że świadkami byli Joanna Kurowska oraz Henryka Krzywonos z mężem. Fani dziennikarki z miejsca zabrali się za komentowanie.

Piękna para. Wszystkiego dobrego na następne lata.
Miłości do końca świata i o jeden dzień dłużej!
Pięknie Państwo wyglądaliście i w dalszym ciągu miło się na Państwa patrzy - piszą.

Małżeństwa Agaty Młynarskiej i Przemysława Schmidta jest dowodem na to, że warto czekać na miłość. Dołączamy się do życzeń!

Więcej o: