Niedawno w mediach gruchnęła wiadomość o tym, że Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika Serowska spodziewają się dziecka. Para pojawia się razem na jednym z warszawskich eventów. Ukochana tancerza pozowała w przylegającym do ciała czarnym kombinezonie i z dumą eksponowała ciążowy brzuch. "Tak, tak możecie gratulować, wszystko się zgadza. To nie jest jedzenie, tylko nowe życie" - potwierdziła w rozmowie ze "Światem Gwiazd". Już wiadomo, jak na informację o ciąży zareagowały dzieci Marcina Hakiela ze związku z Katarzyną Cichopek.
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w 2022 zakomunikowali światu, że podjęli decyzję o zakończeniu ich wieloletniej relacji. Nie obyło się bez prania brudów publicznie. Tancerz udzielił głośnego wywiadu, w którym wyznał, że w ich małżeństwie był "ktoś trzeci". Była prezenterka "Pytania na śniadanie" i Hakiel byli razem 17 lat, z czego przez 14 lat tworzyli małżeństwo. Para doczekała się dwójki dzieci - Adama i Heleny. W najnowszym wywiadzie tancerz zdradził, jak jego dzieci zareagowały na wieść o ciąży jego partnerki. Zdjęcia ukochanej Marcina Hakiela z ciążowymi krągłościami znajdziecie w naszej galerii na górze strony.
Wydaje mi się, że bardzo dobrze! Na tyle, na ile je znam. Każdy się ucieszył na swój sposób. Wiadomo, że jest to nowa rola, więc i ja się stresuję, i dzieci też mogły być zdziwione. Adam wolałby brata, a Helenka chciałaby siostrę. Może finalnie wyjdzie tak, że będą bliźniaki. Zobaczymy! - wyznał tancerz w rozmowie ze "Światem Gwiazd".
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez lata tworzyli medialny związek i uchodzili za jedno z najbardziej zgranych małżeństw show-biznesu. Ich miłość zrodziła się na planie programu "Taniec z gwiazdami", więc początek łączącego ich uczucia obserwowała cała Polska. W pamięci widzów na długo pozostał ich układ taneczny inspirowany filmem "Dirty Dancing", który zresztą oni sami wspominali po latach. Zdjęcia Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela z "Tańca z gwiazdami" możecie zobaczyć tutaj. Para w 2008 roku stanęła na ślubnym kobiercu. W 2009 na świat przyszedł ich syn Adam, a cztery lata później córka Helena. O rozstaniu para poinformowała za pomocą lakonicznego oświadczenia, które opublikowała w mediach społecznościowych Katarzyna Cichopek. "Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować" - napisała.
Meghan opublikowała zdjęcie czteroletniej córki. Lilibet to wykapany tata
Marta Nawrocka wypisała syna z edukacji zdrowotnej. Tak się tłumaczyła
Finał "The Voice Senior". Wiemy, kto wygrał
Ostra reakcja Marcinkiewicza na komentarz o alimentach. Nie hamował się
Kaczorowska i Rogacewicz kończyli program, gdy nagle padła deklaracja. W studiu zawrzało
Pamiętacie skina z "Rancza"? Z brodą i wąsami możecie go nie poznać
Nawrocki w Polsacie wzorował się na Trumpie? Ekspertka mówi o przemyślanej taktyce
Markowska szczerze o relacji z Kopczyńskim po rozstaniu. "To nie jest łatwe"
Ekspert o Nawrockiej podczas wywiadu. "Potraktowała jak niedoświadczoną dziennikarkę". Zdradziło ją też pstrykanie