Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka!

Marcin Hakiel już od dłuższego czasu spotyka się z Dominiką. Para często pojawia się razem na ściankach. Teraz jednak zaskoczyli wszystkich. Pojawili się na jednym z warszawskich eventów, a Dominika eksponowała ciążowy brzuch.

Marcin Hakiel długo rozpaczał po tym, jak w 2022 roku wspólnie z Katarzyną Cichopek wydali oświadczenie, w którym zakomunikowali, że się rozstają. Byli razem 17 lat, z czego 14 w małżeństwie oraz mają dwójkę dzieci - Adama i Heleny. Szybko wyszło na jaw, że miało dojść do zdrady (co ujawnił w wywiadach sam Hakiel, twierdząc, że wynajął detektywów).

Zobacz wideo

Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka

Po jakimś czasie Marcin Hakiel zaczął spotykać się z blond pięknością - Dominiką. Ten związek jednak zakończył się szybciej, niż na dobre się zaczął, a para nigdy nawet nie zapozowała wspólnie na ściance. Szybko jednak los uśmiechnął się do tancerza. Poznał piękną brunetkę - również Dominikę. I przepadł całkowicie. Szybko zaczął chwalić się ukochaną na salonach. Dominice nie przeszkadzało również to, że partner zabiera ją na ścianki. Para zrobiła sobie takie same tatuaże. Niedawno pod wpływem jednej z InstaStories Marcina Hakiela spekulowano nawet o ślubie. Tymczasem para pojawiła się razem na jednym z warszawskich eventów. Dominika zapozowała w obcisłym czarnym kombinezonie marki Misbhv i eksponowała ciążowy brzuch. Wiadomość szybko rozeszła się po mediach.

"Ja to nie Meghan Markle". Partnerka Marcina Hakiela ujawnia szczegóły ich pierwszej randki

Partnerka Marcina Hakiela polubiła fakt, że ma fanów. Często organizuje na Instagramie serię pytań i odpowiedzi, które praktycznie zawsze okraszone są sporą dawką humoru. Niedawno pojawiło się pytanie o pierwszą randkę z tancerzem. Ukochana tancerza nie pozostawiła tego bez komentarza. "Byliśmy w restauracji. Z kawy zrobił się wspólny obiad. Wrażenia były takie, że przy bliskim poznaniu zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. (...) Wiedziałam, kim jest Marcin, ale niespecjalnie interesowałam się nim i jego poprzednim życiem. Oglądałam go jako dziesięciolatka w "Tańcu z gwiazdami", później przypomniałam sobie o nim, jak był już wolny i widziałam jego wywiady... A później to widziałam go już u siebie na kanapie. (...) Ja to nie Meghan Markle, która poznając Harry'ego, nie wiedziała, kim jest rodzina królewska" - pisała na Instagramie. Dominika wygląda kwitnąco! Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentowała się na evencie - sprawdźcie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.