Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl
Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Owocem ich miłości jest syn, Falco Amadeus. Kobieta ma także czwórkę dzieci: Julię, Adama, Polę i Piotra. Razem z potomkami wokalisty z poprzednich związków tworzą wielką patchworkową rodzinę. Ukochana lidera Ich Troje chętnie chwali się zdjęciami najmłodszej pociechy. Unika natomiast pokazywania pozostałych. Teraz wyjaśniła dlaczego.
Pola Wiśniewska często publikuje zdjęcia z mężem oraz najmłodszym synem. Jej starsze dzieci nie goszczą jednak u niej na Instagramie. Żona wokalisty postanowiła wyjaśnić, dlaczego nie chwali się fotografiami pozostałych pociech.
Pytacie mnie często, dlaczego nie pokazuję pozostałych dzieci w mediach społecznościowych. Falco, przez znanego tatę, jest skazany na zainteresowanie mediów. Innych, jeśli mogę, to chronię. Moje dzieci po tych kilku latach wiedzą, jak ten "światek" wygląda i wolą żyć dalej swoim życiem, niż być na świeczniku. Często same podsyłają mi artykuły na temat naszej rodziny i pytają, dlaczego inni wypowiadają się tak źle, nie znając nas. Więc za każdym razem, gdy myślę o pochwaleniu się nimi tutaj, to pytam, czy jest to dla nich okej, czy dają zgodę na opublikowanie zdjęcia. Nie dają. I ja to szanuję - wytłumaczyła Pola Wiśniewska.
Myślicie, że dzieci Poli Wiśniewskiej kiedyś zmienią zdanie? Na razie żona lidera Ich Troje zamierza być konsekwentna i nie pokazywać pozostałych pociech.
Dom Andrzeja Piasecznego ma nietypowy kolor. Wokalista zamieszkał na świętokrzyskiej wsi
Rozwód był dla niej ciosem. Dziś Bosacka zdradza nam, jak odważyła się zacząć od nowa
Dawid Woliński miał 19 lat, kiedy urodziła mu się córka. Tak dziś mówi o jej wychowaniu
Gospodarstwo Andrzeja z Plutycz robi wrażenie. Wiadomo, ile hektarów posiada
Karpiel-Bułecka odpowiada Miszczakowi. Poszło o słowa na temat Krupińskiej
Michał Kempa żegna się z widzami "Szkła kontaktowego". "Chciałem to zrobić na antenie"
Druzgocące wyznanie Christiny Applegate nt. nieuleczalnej choroby. Prawie w ogóle nie wychodzi z łóżka
Gwiazdy kupują nagrody? Czerwik mówi wprost. "Urzekające były te przemowy..."
Była jedną z największych gwiazd lat 70., ale usunęła się w cień. Dziś jednak niewielu już o niej pamięta