Dominika Figurska zasłynęła w polskim show-biznesie dzięki roli w serialu "M jak miłość", jednak w mediach głównie mówiło się o jej życiu osobistym, a właściwie zdradach, jakich wspólnie z małżonkiem się dopuszczali. Mimo wszystko związek Figurskiej z Michałem Chorosińskim przetrwał kryzys, a sama zainteresowana zaczęła promować wartości rodzinne w kampanii wyborczej, gdyż zdecydowała się rzucić aktorstwo i próbować sił w polskiej polityce. Para wspólnie wychowuje piątkę dzieci. Jak się okazuje, już niedługo ich rodzina powiększy się o kolejną pociechę.
Pierwsze informacje na temat błogosławionego stanu posłanki ogłosił poseł PiS Piotr Uściński podczas konferencji prasowej w podwarszawskich Ząbkach. Na miejscu była obecna także Dominika Figurska.
Proszę państwa, ja bardzo gratuluję Dominice, bo Dominika jak widać, bardzo inwestuje w rodzinę i dzieci. Oby z Ciebie brały przykład inne Polki, z tego wyżu demograficznego - zachwalał kolega po fachu.
Mąż Dominiki Figurskiej potwierdził te rewelacje w rozmowie z dziennikiem "Fakt". Przy okazji zdradził też płeć dziecka, a także przewidywany termin porodu.
To będzie dziewczynka. Urodzi się w tym roku, na jesieni - mówił w rozmowie z tabloidem.
Pozostaje nam jedynie pogratulować!
Marcin Hakiel przyznał, że stracił prawo jazdy. Wyjawił, jak do tego doszło
Pomylili Trumpa z... Tuskiem w tekście o papieżu. Zabawna wpadka szybko stała się hitem w sieci
Takie pytania w "Milionerach" nie zdarzają się często. Pan Maciej z Lubartowa nie krył zaskoczenia
Miszczak krótko o Hołowni. Był lepszym prowadzącym czy politykiem?
Tyle Doda otrzymywała za występy w Teatrze Buffo. Kwota może zaskakiwać
Nie żyje Elżbieta Terlikowska. Miała 79 lat. "Silna kobieta - nigdy nie owijała w bawełnę"
Miszczak nie miał litości dla Chajzera. Ostre słowa? Mało powiedziane
Dorota Wellman nie oszczędziła hejtera. Odwiedziła go w miejscu pracy. "Płakał"
Aktorka oskarża Katy Perry o napaść seksualną. Jest oświadczenie przedstawicieli piosenkarki