Marcin Hakiel i Dominika Serowska oczekują narodzin dziecka. Niedawno szczęśliwi rodzice wyprawili huczne baby shower, podczas którego ujawnili płeć. Zakochani spodziewają się syna. Narzeczona tancerza dumnie eksponuje ciążowy brzuch i pokazuje się na oficjalnych imprezach u boku ukochanego. Warto podkreślić, że dziecko z Dominiką Serowską będzie trzecią pociechą Marcina Hakiela. Mężczyzna doczekał się syna Adama i córki Heleny z Katarzyną Cichopek. Co na to jego narzeczona?
Nie da się ukryć, że rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek nie obyło się bez afery. Związek tancerza i aktorki dla wielu osób był wzorem. Po latach wyszło na jaw, że relacja nie przetrwała. Ponadto Hakiel i Cichopek rozeszli się w atmosferze skandalu. Udało im się na szczęście porozumieć w kwestii dzieci - Heleną i Adamem opiekują się naprzemiennie. Co na to Dominika Serowska? Narzeczona tancerza wyznała, jakie ma podejście do pociech swojego partnera. Przeszkadza jej to, że Hakiel jest już ojcem? Nic bardziej mylnego. "Nasze decyzje i nasze wybory. Jestem dorosła, zdecydowałam się na związek z mężczyzną, który ma dzieci, więc naturalnie są one częścią mojego życia. Trzeba dużo rozmawiać z partnerem o swoich potrzebach, obserwacjach, odczuciach" - wyznała w mediach społecznościowych.
Dominika Serowska ostatnio pokazała, że nie ma dla niej pytań tabu. W mediach społecznościowych zorganizowała dla fanów Q&A. Podczas serii pytań i odpowiedzi ukochana Marcina Hakiela odpowiedziała też na inne bardzo prywatne pytania. Wyznała m.in., ile przytyła w trakcie ciąży. Serowska bez wahania napisała, jak u niej wyglądała ta kwestia. "Uwaga! 17 kilogramów przytyłam od początku ciąży, więc to całkiem sporo, ale moja waga wyjściowa była niska, więc teraz moja waga wynosi tyle, co przeciętna waga kobiet w większości, tylko u mnie inaczej się rozkłada. Ja lubię siebie szczupłą, więc zamierzam wrócić na spokojnie do poprzedniej wagi, ale myślę, że geny mi w tym pomogą" - podkreśliła na profilu na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Ukochana Hakiela chwali się ciążową sesją, a tu... komentarz Smaszcz. Zareagowała
Pilne wieści od Anity ze "Ślubu". Nastał przełomowy dzień. "To już koniec!"
Marta Nawrocka nie popisała się stylizacją. "To poważna wizerunkowa wpadka"
Dzieci księżnej Kate i księcia Williama na koncercie kolęd. Cała trójka wyglądała niemal identycznie
Kurzopki pokazały własnoręczną ozdobę choinkową, a teraz jest zadyma. "Co to jest?"
Kuzyn Alicji Bachledy-Curuś nazywany jest "księciem Podhala". Właśnie znalazł się na prestiżowej liście
Pokój sześcioletniego syna Janachowskiej jak nieduża kawalerka. Wielki telewizor na ścianie to początek
Tak Małgorzata Rozenek ozdobiła dom na święta. Głowa jelenia na wejściu to dopiero początek
Rodzina królewska na uroczystym kolędowaniu. Kate skradła show. "Przepiękna"
Rozenek boleśnie szczerze o porównaniach do Dody. Postawiła sprawę jasno