Bądź na bieżąco. Więcej o programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.
Za nami finał 7. edycji popularnego show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wszyscy fani formatu bacznie śledzą uczestników w mediach społecznościowych, aby sprawdzić, czy nadal są razem. Piotr Sadowski, który w programie poślubił Dorotę, opublikował oświadczenie i zdradził, jak wyglądają jego relacje z żoną wybraną przez ekspertów.
Dorota i Piotr w programie mieli lepsze i gorsze momenty. Była to para, która najgorzej znosiła obecność kamer w swoim otoczeniu. W finałowym odcinku małżonkowie początkowo zgodnie stwierdzili, że chcą pozostać w związku i się poznawać. W pewnym momencie jednak ich relacja zaczęła się ochładzać, ale lektor poinformował, że dalej walczą o związek. W rozmowie z portalem Cozatydzien.tvn.pl Piotr wyznał, czy im się udało i czy są razem.
Spory czas po decyzji i po programie próbowaliśmy jeszcze, ale doszliśmy jednak oboje do wniosku, że nam się nie uda - powiedział Piotr.
Na Instagramie uczestnik wydał także oświadczenie.
Skoro oficjalny finał programu jest już za nami, najwyższa pora wyjaśnić parę spraw. Tak, jesteśmy razem na zdjęciach, nie spłonęły. Tak, uśmiechaliśmy się w swoim towarzystwie i nikt nikogo nie zaszczuł. Tak, było to nieprawdopodobnie emocjonalne, choć jednocześnie niezwykle trudne doświadczenie. Dla porównania samopoczucia: zdjęcie numer dwa to my bez kamer, zdjęcie numer trzy my z kamerami. Być może byliśmy parą, której najtrudniej się było przy nich odnaleźć i oczywiście, można wytykać nam konieczność liczenia się z ich obecnością, zgłaszając się do programu, ale plan zdjęciowy w domu to nie jest coś, co przeżywa się jak robienie sałatki co sobotę. Tak samo, jak małżeństwo i reakcja na obcą osobę, z którą ma się w ciągu kilku tygodni stworzyć związek na dobre i na złe nie jest czymś, co można zaplanować na sucho. Dlatego sceny z naszym udziałem wyglądały potem tak, a nie inaczej.
Spodziewaliście się takiego zakończenia tej relacji?
Lubomirscy na spotkaniu z Bachledą-Curuś i Lesz. Spójrzcie na sukienkę hrabianki
Żurnalista tłumaczy się z filtrów na nagraniu z Rozenek. "Wyszło śmiesznie i żałośnie"
Kurzopki wyleciały z Polski tuż po świętach. Nie zgadniecie, gdzie się wybrali
W tym domu wychowała się Lewandowska. Pokazała, jak mieszka jej mama
Uciekła z planu filmu Wajdy. Potem przylgnęła do niej łatka "królowej rozbieranych scen"
Małgorzata Foremniak pokochała życie na wsi. Ma dom przerobiony ze stodoły
Grała małą Bożenkę w "Klanie" i nagle zniknęła z ekranu. Dziś ma zupełnie inne życie
Tak Lewandowscy spędzili czas w Polsce. Nie uwierzycie, co Anna dostała w prezencie od mamy
Baron nie spędził świąt z synem. Wyjawił powód. "To było dla mnie bardzo trudne"