Książę George w pięknych słowach wsparł księżną Kate. To chwyta za serce

Podczas corocznego wydarzenia Trooping the Colour pojawiła się księżna Kate, która nie była widziana przez pół roku. Wsparcie mamie okazało najstarsze z dzieci. Co takiego powiedział do niej książę George?

Trooping the Colour to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Coroczne świętowanie urodzin króla odbywa się 15 czerwca. Na tegoroczną paradę z pewnością wyczekiwano jeszcze bardziej, gdyż swój udział zapowiedziała księżna Kate, która nie pojawiała się w przestrzeni publicznej od niemal roku. Książę George postanowił wesprzeć mamę podczas wydarzenia. Padły piękne słowa.

Zobacz wideo Co o stylu księżnej Kate sądzi Joanna Horodyńska?

Książę George wsparł mamę. Piękne słowa dziesięciolatka

Dla księżnej Kate było to pierwsze tak duże wydarzenie od dawna. Jak wiadomo, Middleton zachorowała na nowotwór i do 15 czerwca nie pokazywała się publicznie, starając się powrócić do zdrowia w domowym zaciszu. U boku księżnej Walii nie zabrakło jej ukochanego męża Williama i trójki ich dzieci - księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa. Tłum ludzi obserwował członków brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy z uśmiechami pozowali na balkonie. Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Czytająca z ruchu ust Juliet Sullivan specjalnie dla "Daily Mail" odczytała, co mówił do mamy drugi w kolejce do brytyjskiego tronu. 

Wszyscy wyglądają na szczęśliwych

- wyszeptał do Kate. George tym samym wykazał się dojrzałością i troską. Zauważył także, że obecność księżnej Kate na tak ważnym dla Brytyjczyków wydarzeniu była bardzo istotna i jak bardzo obserwatorzy czekali na jej przybycie na paradę. 

Księżniczka Charlotte dzieliła uroczy moment z dziadkiem. Pouczała też brata

Cała rodzina wyglądała na bardzo szczęśliwą. Sam król miał powiedzieć do swojej żony: "Spójrz na to! Cudownie! Tak kolorowo". Nie zabrakło także uroczego momentu pomiędzy księżniczką Charlotte a dziadkiem - królem Karolem III. Wnuczka z miłością spojrzała w stronę monarchy, co nie umknęło uwadze czujnych obserwatorów wydarzenia. Oboje zamienili ze sobą kilka zdań. To nie był jedyny moment, gdy jedyna córka Williama i Kate wiodła prym. W pewnym momencie próbowała uspokoić młodszego brata, który nie mógł wytrzymać i tańczył. "Musisz przestać to robić. Obejrzyj paradę", "Rób, co ci każą" - mówiła, co odczytał ekspert od ruchu warg w rozmowie z "Mirror".

Czekacie na powrót księżnej Kate?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.