Pierwsze oświadczenie dzieci księcia Williama i księżnej Kate. Fani się doczekali

Dzień Ojca w Wielkiej Brytanii obchodzony jest 16 czerwca. Fotografię króla Karola III z księciem Williamem już widzieliśmy, więc teraz przyszła pora na kadr z księciem George'em, Louisem oraz księżniczką Charlotte. Młodzi royalsi wydali pierwsze oświadczenie.

Tak wielkie święto jak Dzień Ojca nie może obejść się bez pamiątkowych fotografii w social mediach. Rodzina królewska również nie przechodzi obojętnie obok tego faktu - najpierw mogliśmy ujrzeć urocze zdjęcie księcia Williama ze wczesnego dzieciństwa, kiedy to grał w piłkę na podwórku z ojcem. Król Karol III miał na sobie popielaty garnitur. Pod postem aż roi się od ciepłych słów. "Co za piękna fotografia!", "William wygląda tak uroczo"- czytamy. Obserwatorzy księcia Williama zaczęli dopytywać się następnie o jego potomstwo. Długo nie musieli czekać.

Zobacz wideo Księżna Kate i William mieszkają w luksusach?

Książę William ze swoją gromadką. Obrazek pełen dumy

Bycie tatą odmieniło życie syna króla Karola III. Książę William doczekał się z żoną trójki dzieci, które razem z nimi biorą udział w najważniejszych wydarzeniach organizowanych w Wielkiej Brytanii. Ostatnio widzieliśmy całą gromadkę na paradzie Trooping The Colour. Najnowszy kadr na oficjalnym profilu książęcej pary na Instagramie przedstawia księcia Williama z dziećmi, które patrzą w kierunku wody. Są odwróceni tyłem do obiektywu. "Kochamy cię, tato. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca. G, C & L" - czytamy opis. Zaznaczono, że zdjęcie wykonała księżna Kate. Tę piękną rodzinną fotografię zobaczycie w naszej galerii na górze strony.

Książę WilliamKsiążę William https://www.youtube.com/watch?v=1tXz438369c

Książę William przez długi czas uczestniczył w życiu publicznym bez księżnej Kate. Nie kryje radości z jej powrotu

Powrót księżnej Kate do części obowiązków jest głośno omawiany w mediach. Nie tylko fani rodziny królewskiej cieszą się z tego faktu, lecz także oczywiście życiowy partner samej zainteresowanej. "Książę jest niezmiernie zadowolony, że księżna zaczyna angażować się w pracę i projekty, które są dla niej ważne. On nadal będzie skupiał się na tym, aby wspierać ją i dzieci i jednocześnie wypełniać swoje dotychczasowe publiczne zobowiązania" - dowiadujemy się z oświadczenia Pałacu Kensington. Oczywiście księżna Kate nie wróciła do obowiązków w pełnym wymiarze, ale na pewno będzie jej więcej w przestrzeni publicznej, w porównaniu do poprzednich miesięcy, kiedy miała poważne problemy zdrowotne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.