Nietypowy gest księcia Williama wobec księżnej Kate. Nagrały to kamery

Nagranie z księżną Kate i księciem Williamem robi furorę w sieci. Wszystko przez gest, na jaki zdobył się syn króla Karola III wobec małżonki.

Księżna Kate i książę William w zeszłym roku przemawiali z okazji Dnia Zdrowia Psychicznego. Urocza interakcja między parą dopiero niedawno została zauważona przez internautów, którzy docenili gest, na jaki zdobył się William wobec swojej żony. Kamery uchwyciły, jak mąż Kate delikatnie poprawił jej włosy, które przez moment niesfornie ułożyły się na twarzy. Nagranie z tym pozornie niewielkim ruchem szturmem podbiło Instagram i TikToka, uzyskując setki tysięcy wyświetleń.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Nietypowy gest księcia Williama wobec księżnej Kate. Nagrały to kamery

Fani rodziny królewskiej nie mogą wyjść z zachwytu nad czułością, jaką zdaje się mieć wobec ukochanej książę William. "Oczywiście, że to zrobił! Jest prawdziwym dżentelmenem", "Jego mama byłaby taka dumna", "Jakie to piękne", "Dzięki wychowaniu matki William ma nienaganne maniery" - czytamy komentarze w mediach społecznościowych. Jak oceniacie ten gest? Dajcie znać w naszej sondzie na dole strony.

 

Kiedy księżna Kate wróci do swoich obowiązków? Raczej nieprędko

Przypominamy, że księżna Kate zmaga się obecnie z problemami zdrowotnymi. W marcu poinformowała, że choruje na nowotwór i musi poddać się profilaktycznej chemioterapii. Wielu zastanawia się, kiedy żona Williama wróci do wypełniania królewskich obowiązków. Jak donosił niedawno serwis Page Six, raczej nie nastąpi to prędko. W jej kalendarzu przez kolejne sześć miesięcy nie zaplanowano żadnych publicznych wystąpień. W rozmowie z portalem, przyjaciel żony Williama powiedział z kolei, że Kate jest zdeterminowana i skupiona na tym, aby wrócić do zdrowia.

Nie ma co także liczyć na to, że kalendarz księżnej nagle się zapełni. Dlaczego? Każde oficjalne wydarzenie, w którym bierze udział członek rodziny królewskiej, planowane jest z dużym wyprzedzeniem. Teoretycznie zatem już teraz powinno być wiadome, gdzie pojawi się księżna Kate. "Wiele osób zaangażowanych w planowanie musi z dużym wyprzedzeniem wiedzieć, co robią wszyscy najważniejsi. Powiedziano mi, że grafik Kate na ten rok jest pusty. Nic nie jest zaplanowane" - donosił informator Page Six.

Jak oceniasz gest księcia Williama wobec księżnej Kate?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.