Wielki cios dla księcia Harry'ego i Meghan Markle. Król Karol i książę William chcą zrobić radykalny krok

Relacje księcia Harry'ego z bratem i ojcem nie należą do najlepszych. Trwają dyskusje nad pozbawieniem Sussexów tytułów.

Ostatnie miesiące były wyjątkowo trudne dla rodziny królewskiej. W lutym dowiedzieliśmy się, że król Karol III choruje na nowotwór.W marcu księżna Kate przekazała, że ona także zmaga się z rakiem. Problemy zdrowotne członków rodziny królewskiej nie poprawiły ich relacji z księciem Harrym. W 2020 roku brat księcia Williama wyjechał z Meghan Markle do Stanów Zjednoczonych, rezygnując z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Syn i synowa monarchy Karola III wciąż noszą tytuły księcia i księżnej Sussex. Nie używają już jednak predykatu Jego i Jej Królewskiej Wysokości. Czy to wkrótce się zmieni?

Zobacz wideo Co za tłum! Dzień wcześniej lokal odwiedzili księżna Kate i książę William

Król Karol III i książę William podejmą ważną decyzję związaną z tytułami? Sprawa jest skomplikowana

Tom Quinn, ekspert od rodziny królewskiej, udzielił ostatnio wywiadu dla "The Mirror". Opowiedział o tym, co planują monarcha Karol III oraz książę William. "Odbyli dyskusję na temat pozbawienia Meghan i Harry’ego tytułów królewskich, ale obawiają się, że przyniesie to odwrotny skutek i pogorszy sytuację" - wyjawił ekspert. Quinn dodał, że tak radykalny krok mógłby wywołać lawinę niepotrzebnych komentarzy. "Ostatnią rzeczą, jakiej chcą, to dać zbuntowanym członkom rodziny królewskiej powód do narzekań. William i jego ojciec wiedzą, że nawet bez tytułów królewskich Meghan i Harry podróżowaliby po świecie tak, jakby byli członkami rodziny królewskiej i ludzie na świecie nadal będą ich witać" - wyjawił dla "The Mirror". Chcecie zobaczyć wspólne zdjęcie księcia Williama i księcia Harry'ego? Zajrzyjcie do galerii na górze strony.

 

Książę Harry przyleciał do Wielkiej Brytanii. Nie spotkał się z ojcem

Niedawno książę Harry powrócił do ojczyzny. Wziął udział w obchodach dziesiątej rocznicy ustanowienia Invictus Games. Wiele osób czekało na pojednanie księcia Harry'ego z królem Karolem III. Ostatecznie ojciec i syn nie odbyli nawet krótkiego spotkania. Powód? "W odpowiedzi na liczne zapytania i ciągłe spekulacje na temat tego, czy książę spotka się z ojcem podczas pobytu w Wielkiej Brytanii, niestety nie będzie to możliwe ze względu na pełny program Jego Królewskiej Mości. Książę oczywiście rozumie niemożność przełożenia zobowiązań ojca i ma nadzieję, że wkrótce się z nim spotka" - przekazał rzecznik księcia Harry'ego. ZOBACZ TEZ: Książę Harry w ogniu krytyki. Wykonał nieprzyzwoity gest? "Śmiechu warte"

Czy książę Harry pochodzi się z rodziną?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.