Opublikował nieznane zdjęcie księżnej Kate. Nie do wiary, jak się zachowała w jego domu

Do sieci trafiło nieopublikowane dotąd zdjęcie księżna Kate. Po ujawnieniu diagnozy o chorobie nowotworowej żona księcia Walii jest zasypywana wyrazami wsparcia.

Na początku tego roku poinformowano, że księżna Kate przeszła planowaną operację jamy brzusznej. Szczegóły nie były jednak znane, a żona księcia Williama pozostawała w cieniu i trzymała się z dala blasku fleszy i reflektorów. Zakomunikowano również, że przez jakiś czas nie będzie ona wykonywała oficjalnych obowiązków. Choć przekazywano, że ma się dobrze, to faktyczny stan jej zdrowia owiany był tajemnicą. Wokół księżnej zaczęto nawet tworzyć różnorodne spekulacje. Wszystko stało się jasne w piątek 22 marca. Wówczas żona przyszłego monarchy wydała smutny komunikat, w którym ogłosiła, że zmaga się z nowotworem i jest w trakcie chemioterapii. Od tamtego momentu księżna Walii jest zasypywana wyrazami wsparcia przez Brytyjczyków. Wśród osób, które są z nią myślami, jest m.in. Martin Kemp, który udostępnił na Instagramie do tej pory nieopublikowane zdjęcie księżnej Kate.  

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Księżna Kate na nieopublikowanym wcześniej zdjęciu. Zostało wykonane w trakcie szczytnej kampanii 

Na opublikowanej fotografii możemy zobaczyć księżną Kate, pozującą u boku czteroosobowej rodziny oraz prezentera Romana Kempa. Zdjęcie zostało wykonane w zeszłym roku, podczas gdy księżna odwiedziła dom Martina w Hertfordshire. Wówczas kręcono film na potrzeby kampanii Shaping Us. Jak podaje The Mirror, Księżna Kate nawiązała współpracę z Romanem po tym, jak zagrał on w filmie dokumentalnym opowiadającym o kryzysie samobójczym u mężczyzn. Zdecydował się na to po śmierci swojego bliskiego przyjaciela. Po emisji programu w BBC księżna Kate skontaktowała się z nim, a następnie umówiła, aby spotkać się w jego domu rodzinnym i nakręcić kolejny film na potrzeby kampanii. W trakcie nagrań rozmawiano m.in. o relacjach rodzinnych. Roman opowiadał o dzieciństwie. Przyznał, że wychowywanie dzieci jest niezwykle trudne. Księżna Kate zgodziła się z nim i przyznała mu rację. Dodała, że rodziny często, zamiast wspierać siebie nawzajem, wywierają niepotrzebną presję, przez co tworzą się różnorodne konflikty. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu.

Księżna Kate wzięła udział w kampanii. Tak się zachowywała 

Po czasie w rozmowie z The Times Roman wyznał, jak zachowywała się księżna Kate w trakcie nagrań. Jedna rzecz najbardziej zapadła mu w pamięć. "Siedzieliśmy przy blacie kuchennym z mamą, tatą i moją siostrą ze wszystkimi psami, a Kate była tam z nami. Najzabawniejsze było to, że nie miała na sobie żadnych butów, ponieważ okazała na tyle szacunku, że zdjęła je przy drzwiach. To naprawdę utkwiło mi w głowie, ponieważ nigdy nie widzisz członka rodziny królewskiej bez butów" - cytuje jego słowa The Mirror. Spodziewaliście się takie zachowania? ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate wysłała pewien sygnał podczas oświadczenia? Mało kto zauważył jej tajemniczy gest.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.