Udział rodziny królewskiej w nabożeństwie w Sandringham z okazji świąt Bożego Narodzenia to coroczna tradycja. Na ich wyjście czekają Brytyjczycy, a zdjęcia i nagrania z wydarzenia obiegają świat. W tym roku nie zabrakło na nim króla Karola III z królową Camillą, a także księżnej Kate i księcia Williama z trójką dzieci: księciem Georgem, księżniczką Charlotte oraz księciem Louisem. Tym razem u boku najmłodszych pojawił się ktoś jeszcze - była to dziewięcioletnia Mia Tindall, córka Zary Tindall. W sieci pojawiło się nagranie z kuzynką dzieci Kate i Williama, które urzekło internautów.
Książę George, księżniczka Charlotte, a szczególnie książę Louis zawsze wzbudzają wiele emocji, gdy tylko pojawią się publicznie. Tym razem jednak wszystkie oczy zwrócone były ku Mii Tindall, która pierwszy raz na nabożeństwie szła obok dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Wnuczka księżniczki Anny maszerowała, trzymając za rękę najmłodszego z rodzeństwa, księcia Louisa.
Jak zwykle w Sandringham zgromadzili się Brytyjczycy, którzy obdarowywali rodzinę królewską podarunkami w postaci kwiatów, czy pluszaków dla dzieci. W pewnym momencie Mia Tindall, która widocznie nie otrzymała swojego bukietu, zwróciła się do księżnej Kate z prośbą o kwiatka. Ta z uśmiechem na twarzy wręczyła jej cały bukiet. "Jest taka dobra dla dzieci. Dzięki niej wszyscy czują się wyjątkowo", "Kate jest taka kochana", "Chciała trzymać kwiaty tak, jak jej ciocia" - zachwycają się pod nagraniem internauci.
W święta Bożego Narodzenia rodzina królewska miała niespodziankę dla fanów w postaci nowego zdjęcia księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa. Na czarno-białej fotografii siedzą razem na ławce, a w środku znajduje się siostra, która obejmuje braci. "Księżniczka Charlotte rządzi chłopakami!" - brzmiały komentarze. Zdjęcie zobaczycie tutaj.
Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga. GŁOSUJ TU!
Szokujące kulisy wizyty Andrzeja Mountbattena-Windsora w Rosji. "Byli oszołomieni jego chciwością"
Nie tylko Baron zmienia się w związku z rozwodem. Kubicka właśnie się tym pochwaliła
Olejnik i Kryńska zachwyciły stylistkę na gali rozdania nagród Waltera. Drzyzga zaliczyła wpadkę. "Odważnie, ale może niepoważnie"
Kubicka nie wytrzymała i ujawniła, kto zadecydował o rozwodzie
Była partnerka Fajbusiewicza zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziennikarz ujawnia swoją teorię
Baron przeczytał komentarz o rodzinie. "Wszystkiego najlepszego dla waszej trójki". Tak zareagował
"The Voice Kids". Łzy i wzruszenie w pierwszym odcinku. Blanka nie wytrzyma
Przetakiewicz zachwyciła na gali. Suknia to klasa sama w sobie, ale buty? Będzie o nich głośno
Roznerski uciekł do lasu i urządził się na 82 m2. W domu wykorzystał niebanalne rozwiązania