Julia Roberts miała "wykupić" męża od jego pierwszej żony. Burzliwa historia związku to mało powiedziane

Julia Roberts i Daniel Moder właśnie świętowali 22. rocznicę ślubu. Zanim powiedzieli sobie "tak", w mediach plotkowano o burzliwych początkach ich relacji.

4 lipca aktorka Julia Roberts i jej mąż Daniel "Danny" Richard Moder obchodzili 22. rocznicę ślubu. Para poznała się w 2000 roku na planie filmu "The Mexican", przy którym Moder pracował jako asystent kamerzysty. I chociaż oboje tkwili w innych związkach, to szybko między nimi zaiskrzyło. Po rozstaniu z poprzednimi partnerami zdecydowali się na ślub. 4 lipca 2002 roku powiedzieli sobie "tak". Ceremonia odbyła się na ranczu aktorki w Taos w Nowym Meksyku. Zanim jednak doszło do tego wydarzenia, rozwód Modera okazał się nieco problematyczny. W prasie aż huczało od plotek. Mówiono, że Julia Roberts miała przekupić żonę Modera, aby jak najszybciej dała mu rozwód. 

Zobacz wideo Lipińska pierwszy raz pokazała partnera na ściance. Wymowna reakcja na Barona

Julia Roberts miała przekupić żonę Daniela Modera, aby dała mu w końcu rozwód

Zanim Julia Roberts zdecydowała się na związek z Danielem Moderem, jej chłopakiem był Benjamin Bratt, z którym spotykała się od 1998 roku. W 2001 roku media obiegła informacja, że nie są już parą. I chociaż sugerowano, że bezpośrednim powodem ich rozstania była zdrada, to w wywiadach aktorka zaprzeczała tym pogłoskom. - Powodem rozstania nie było nic brudnego, nie było nikogo innego - wyznała w rozmowie z Davidem Lattermanem. Moder także był w związku. W 1997 roku poślubił makijażystkę Verę Steimberg. W prasie pisano, że Vera nie chciała dać partnerowi rozwodu i bardzo przeciągała jego finalizację. Spekulowano, że zdesperowana Roberts miała rzekomo przekupić Steimberg i zaoferować jej 100 tysięcy dolarów za to, aby w końcu zostawiła Modera. 

 

Julia Roberts zrobiła własnoręcznie koszulkę z wiadomością do żony swojego ukochanego 

Zanim doszło do ostatecznego rozwodu Modera Julię Roberts w 2002 roku sfotografowano na mieście z własnoręcznie zrobioną koszulką, na której widniał napis odnoszący się do żony Modera. Biały T-shirt z napisem "A Low Vera", co można tłumaczyć jako "słabe zagranie, Vera". Miał być "subtelnym" komunikatem dla Very Steimberg, która utrudniała rozwód ukochanemu aktorki. Roberts spotkała za to ogromna krytyka. Po latach w jednym z wywiadów z Oprah Winfrey przyznała, że nadal podtrzymuje komunikat, który chciała wtedy zademonstrować. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.