Podbił serca widzów jako mały Sam w kultowym "To właśnie miłość". Zaręczył się z byłą żoną Elona Muska

Thomas Brodie-Sangster jest szczęśliwie zakochany i szykuje się do ślubu. To on zagrał w "To właśnie miłość" młodego Sama, który nieszczęśliwe zakochał się w koleżance ze szkoły. Zobaczcie, jak zmienił się od udziału w kultowej produkcji.

Brytyjska komedia romantyczna "To właśnie miłość" skradła serca milionów widzów na całym świecie. W gwiazdorskiej obsadzie znalazły się takie nazwiska jak m.in. Hugh Grant, Keira Knightley, Colin Firth, Alan Rickman, Liam Neeson i Emma Thompson. Oglądanie tego filmu to dla wielu już bożonarodzeniowa tradycja, tuż obok obowiązkowego seansu "Kevina samego w domu". Pamiętacie z filmu "To właśnie miłość" postać młodego i sympatycznego Sama? Thomas Brodie-Sangster zagrał go u boku Liama Neesona, gdy miał zaledwie 13 lat. Aktor pochodzi z artystycznej rodziny i ma szkockie korzenie. Już od najmłodszych lat rodzice pchali go do show-biznesu i szybko stał się dziecięcą gwiazdą rozpoznawaną na całym świecie. Brodie-Sangster na koncie ma role w licznych filmach i serialach, ale film "To właśnie miłość" przyniósł mu największą popularność. Od premiery tej kultowej produkcji minęło już 21 lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda aktor wcielający się w rolę Sama.

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

W kultowym "To właśnie miłość" zagrał uroczego Sama. Tak dziś wygląda Thomas Brodie-Sangster

Thomas Brodie-Sangster niedawno skończył 34 lata i ma na swoim koncie liczne role oraz wiele nagród i wyróżnień. Aktor wziął udział w tak popularnych produkcjach jak "Gra o tron", serialu "Pistol" i filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy". Za drugoplanową rolę w "Gambicie królowej" dostał nagrodę podczas gali Primetime Emmy Awards. W przeciwieństwie do wielu aktorów, którzy przygodę w branży zaczynali w bardzo młodym wieku, Thomas nie popadł w uzależnienia i konsekwentnie budował swoją pozycję. Brodie-Sangster zagrał także w biografii Johna Lennona, gdzie wcielił się w Paula McCartneya. Wykorzystał wtedy umiejętności, które zdobył, gdy przygotowywał się do "To właśnie miłość", kiedy nauczył się grać na gitarze i basie. Thomas Brodie-Sangster należy do tych gwiazd, które na co dzień żyją z dala od blasku fleszy i chronią swoją prywatność. Aktor prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad milion internautów, ale ma na nim zaledwie kilka zdjęć. Filmowy Sam związał się z brytyjską aktorką Talulah Riley. Para zaręczyła się w 2023 roku, więcej o ich zaręczynach możecie przeczytać tutaj. Riley to była żona Elona Muska. Najnowsze zdjęcia Thomasa Brodie-Sangstera znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Thomas Sangster, Olivia OlsonThomas Sangster, Olivia Olson screen kadr z filmu 'To właśnie miłość'

W "To właśnie miłość" była ukochaną Sama. Olivia Olson kontynuowała karierę muzyczną

Sam w filmie "To właśnie miłość" nieszczęśliwie zakochał się w swojej koleżance ze szkoły, 11-letniej Joannie. To ona śpiewała w filmie piosenkę "All I Want for Christms is You". Jego ekranową ukochaną zagrała 11-letnia wówczas Olivia Olson. W przeciwieństwie do Thomasa Brodie-Sangstera nie zrobiła oszałamiającej kariery. Niedawno aktorka skończyła 29 lat i najczęściej można ją usłyszeć w rolach dubbingowych. Olson próbowała także zrobić karierę w muzyce. Nagrała m.in. płytę ze swoim tatą. W 2018 roku na rynku pojawił się jej solowy krążek "Nowhere Land", ale nie osiągnął spektakularnego sukcesu. Jak dziś wygląda Olivia Olson? Jej zdjęcie możecie zobaczyć tutaj.

Co roku trwa batalia o to, który z filmów jest bożonarodzeniowym klasykiem. Co wybierasz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.