Wygląda jak kopia Jennifer Lopez. Doceniła ją sama wokalistka. "Bliźniaczki"

Jennifer Lopez ma wierną rzeszę fanów na całym świecie. Wiele kobiety marzy o tym, by wyglądać jak latynoska piękność. Makijażystka z Dominikany spełniła to pragnienie.

Jennifer Lopez to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Jej debiutancki album "On The 6" pojawił się na rynku w 1999 roku i od razu podbił listy przebojów. Trudno uwierzyć, że od tego czasu minęło już 25 lat, a Lopez nadal jest na topie. Wokalistka doceniana jest nie tylko za wszechstronny talent, ale także wyjątkową urodę. Wiele kobiet się na niej wzoruje i marzy o tym, aby wyglądać tak jak ona. Pochodząca z Dominikany Eve już spełniła to marzenie. Jest łudząco podobna do Jennifer Lopez i przekuwa to w intratny biznes. Dziewczyna została doceniona przez samą wokalistkę.

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

Makijażystka z Dominikany wygląda jak Jennifer Lopez. "Jak bliźniaczki"

Eve Poca to dominikańska makijażystka, która mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Kobieta jest niemalże sobowtórką Jennifer Lopez i wykorzystuje to w swojej pracy. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 160 tysięcy internautów. Poca pokazuje na swoim profilu makijaże i stylizacje wzorowane na fragmentach z ikonicznych teledysków amerykańskiej wokalistki. Jej fani nie mogą wyjść z podziwu, jak bardzo jest do niej podobna. "Wyglądasz dokładnie tak samo. To jakieś szaleństwo!", "Niech ktoś powie J.Lo, żeby odebrała córkę z Insta". "Wyglądacie identycznie! Jak bliźniaczki" - zachwycają się internauci. Co ciekawe makijaże i stylizacje wzorowane na Jennifer Lopez zauważyła i doceniła sama wokalistka, która polubiła publikacje Eve. Jak sądzicie, panie są do siebie podobne? Zdjęcia Eve znajdziecie w naszej galerii na górze strony

Polska sobowtórka J.Lo została doceniona przez samą wokalistkę "Wow"

Polska także ma swoją Jennifer Lopez. Monika Chojdak podobnie jak J.Lo robi karierę w branży muzycznej. Jest wokalistką grupy "Queens" i również zasłynęła jako sobowtórka Jennifer Lopez. Chojdak ma na swoim koncie udział w takich programach jak m.in. "Bitwa na głosy", "The Voice of Poland 2", czy "Śpiewajmy razem. All Together Now" Polsatu. Piosenkarka prowadzi na Instagramie profil "@belikejlo", gdzie stylizuje się na Lopez. Jej metamorfozy zostały docenione przez amerykańską wokalistkę, która w 2020 roku zaobserwowała jej profil. Na tym nie koniec, bo Lopez zdjęcie makijażu i stylizacji swojej polskiej sobowtórki pokazała na swoim InstaStories i skwitowała to krótkim, aczkolwiek wymownym "wow". Zdjęcia polskiej sobowtórki Jennifer Lopez znajdziecie tutaj. Jak sądzisz, która z dziewczyn jest bardziej podobna do Jennifer Lopez - makijażystka z Dominikany, czy nasza polska Monika Chojdak? Odpowiedz w sondażu na dole strony.

 
Która z pań wymienionych w artykule jest bardziej podoibna do Jennifer Lopez?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.