18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Wypłynęło przerażające nagranie z Diddym. Widać, co zrobił byłej partnerce

Od dłuższego czasu raper Diddy ma problemy z prawem. Jego była partnerka, Cassie, oskarżała go o przemoc. W sieci pojawiło się szokujące nagranie.

Sean "Diddy" Combs od dłuższego czasu zmaga się z oskarżeniami, które kieruje w jego stronę wiele kobiet. W sieci pojawiło się szokujące nagranie, które z pewnością pokazało prawdziwą twarz rapera. Wszystko dzieje się w hotelu. Osobą, nad którą znęca się Diddy, jest jego była partnerka. 

Zobacz wideo Do Wieniawy pisały kobiety, które tkwiły w przemocowych związkach

Diddy bije swoją byłą partnerkę. Wszystko nagrał monitoring w hotelu

Cała sytuacja miała miejsce w 2016 roku, gdy raper związany był z piosenkarką Cassie. Na nagraniu, które udostępniła telewizja CNN widać brutalny atak Diddy'ego, który biegnie przez korytarz hotelowy w samym ręczniku, a następnie podchodzi do kobiety, która stoi przed windą, i uderza ją w głowę. Gdy Cassie Ventura leży nieruchomo na podłodze, raper ponownie ją kopie. Następnie ciągnie ją za bluzę w kierunku pokoju. W następnych sekundach nagrania możemy dostrzec, że partnerka Diddy'ego próbuje się podnieść i pozbierać rozrzucone rzeczy. Wówczas oprawca wraca i popycha kobietę. Screeny z nagrania monitoringu znajdziesz w galerii na górze strony. 

Szokujące nagranie z monitoringu. Diddy znęcał się nad partnerkąSzokujące nagranie z monitoringu. Diddy znęcał się nad partnerką Szokujące nagranie z monitoringu. Diddy znęcał się nad partnerką. Fot. CNN.com/screen

Szokujące nagrania z monitoringu. Głos zabrał adwokat Cassie Ventury 

Przypomnijmy, że w sprawie, której dotyczą nagrania z monitoringu, prowadzone było śledztwo. Cassie Ventura zawarła porozumienie z Diddy'm, ale jego szczegóły nie zostały ujawnione. Głos zabrał adwokat byłej partnerki rapera, Douglas H. Wigdor. - To wstrząsające wideo tylko jeszcze bardziej potwierdziło niepokojące i drapieżne zachowanie pana Combsa. Słowa nie są w stanie wyrazić odwagi i hartu ducha, jakie pani Ventura wykazała, ujawniając tę sprawę - powiedział w rozmowie z CNN. Przedstawiciele rapera, a także sieci hoteli InterContinental nie chcieli komentować opublicznionego nagrania. 

Potrzebujesz pomocy?

Doświadczasz przemocy domowej? Szukasz pomocy? Możesz zgłosić się na przykład do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Bezpłatna infolinia czynna jest całodobowo pod numerem telefonu 800 12 00 02. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie. Jeśli występuje zagrożenie życia - dzwoń na numer alarmowy 112.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.