Nieretuszowany tors Toma Cruise'a pod lupą chirurga plastycznego. Dopatrzył się jednego

Media obiegły nowe zdjęcia Toma Cruise'a odpoczywającego na wakacjach. Przyjrzał się im chirurg plastyczny, który uważa, że sylwetka aktora może być rezultatem wykonanej niedawno operacji.

Forma Toma Cruise'a w Hollywood jest już legendarna. Aktor jest już synonimem kina akcji, a w dodatku - jak podkreśla - sam wykonuje nawet najniebezpieczniejsze wyczyny kaskaderskie w filmach, w których bierze udział. 61-letni dziś Cruise nadal nie zwalnia tempa i jest cały czas aktywny zawodowo. W ubiegłym roku pojawiła się kolejna część "Mission: Impossible", a aktor pracuje już nad kolejną.

Zobacz wideo Nie było to takie proste

Tom Cruise poddał się liposukcji?

Nie ma więc wątpliwości, że Tom Cruise, który cały czas pracuje ciałem, z pewnością nie opuszcza treningów i dba o to, aby być w jak najlepszej kondycji. Filmy z jego udziałem są zresztą tego potwierdzeniem. Mimo to chirurg plastyczny dr David Hill po ostatnich zdjęciach aktora wywnioskował, że gwiazda "Mission: Impossible" mogła poddać się zabiegowi liposukcji, czyli odsysania tłuszczu. "Zazwyczaj, jeśli z biegiem czasu naturalnie schudniesz, zmarszczki i nierówności skóry będą mniejsze, ponieważ proces ten zachodzi stopniowo" - mówi w rozmowie z "Daily Mail".

W przypadku liposukcji, ponieważ działa ona natychmiast, skóra nie ma czasu tak bardzo się skurczyć, więc wygląd skóry Toma Cruise'a może być tego dowodem

- dodaje. Lekarz zaznaczył jednak, że jeśli aktor faktycznie poddał się zabiegowi, to został on wykonany bardzo dobrze. Nie zauważył w jego sylwetce żadnych nieregularności. "Widać za to podkreślenie mięśni" - mówi dr Hill.

Zmiana w wyglądzie Toma Cruise'a może być zupełnie naturalna

Warto podkreślić, że zmiana w wyglądzie Toma Cruise'a nie musi być wcale efektem żadnych zabiegów, a całkowicie naturalnym procesem, który zachodzi z czasem. W tej samej rozmowie podkreśla to dr Howard Sobel, chirurg zajmujący się dermatologią kosmetyczną. Jak tłumaczy, u niemal każdego 61-latka będzie można zauważyć obszary, w których skóra staje się mniej napięta, ponieważ traci swoją elastyczność. "Obszar klatki piersiowej i pod klatką piersiową, skóra wokół żeber i brzucha bardzo często jako pierwsze tracą elastyczność, szczególnie u mężczyzn" - zaznacza. Tom Cruise rok temu świętował kolejny sukces, czyli premierę nowej części "Mission: Impossible". Jak wyglądał na uroczystości? Zajrzyjcie do galerii na górze strony.

Operacje plastyczne - tak czy nie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.