Bruce Willis trzyma w ramionach wnuczkę. Nowe zdjęcie aktora ściska za serce

Córka Rumer Willis właśnie skończyła rok. Z tej okazji córka Bruce'a Willisa i Demi Moore dodała poruszający post, który opatrzyła rodzinnymi fotografiami.

Informacja o problemach zdrowotnych Bruce'a Willisa obiegła media w 2022 roku. Początkowo informowano, że ze względu na stan zdrowia aktor kończy karierę. Po pewnym czasie zaczęły pojawiać się nowe wieści o problemach Willisa. Okazuje się, że gwiazda "Szklanej pułapki" cierpi na postępującą demencję. Bruce Willis w tym niełatwym czasie może liczyć na wsparcie bliskich - zarówno ukochanej Emmy Heming, jak i byłej żony Demi Moore oraz córek. W 2023 roku rodzina aktora powiększyła się o jeszcze jedną osobę. Najstarsza córka Willisa i Moore, Rumer, 18 kwietnia doczekała się córki o imieniu Louella.

Zobacz wideo Jak się czuje?

Wnuczka Bruce'a Willisa skończyła rok. Rumer dodała urocze zdjęcie

Jak możemy dowiedzieć się z Instagrama Rumer Willis, z okazji pierwszych urodzin Louelli zorganizowała córce huczną imprezę. W instagramowym poście na zdjęciu widać uśmiechniętą jubilatkę ubraną w białą, odświętną sukienkę ozdobioną kwiatami, która pozuje obok balonów. Na kolejnych fotografiach w karuzeli córka Rumer Willis dodała również starsze zdjęcia z okresu ciąży, porodu, a także pierwsze fotografie z Louellą. Najbardziej poruszające jest jednak przedostatnie zdjęcie dołączone do instagramowego postu. Widać na nim zbliżenie na twarz Bruce'a Willisa, który, wyraźnie wzruszony, trzyma wnuczkę w objęciach. Więcej zdjęć Bruce'a Willisa znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Rumer Willis zwróciła się do rodziny

Urodzinowy post Louelli Rumer Willis opatrzyła obszernym wpisem. Wyznała, jak bardzo szczęśliwa jest z faktu, że jest jej mamą. Podziękowała także partnerowi Derekowi Thomasowi oraz pozostałym członkom rodziny. "Podziękowania dla Demi Moore za bycie najlepszą babcią, o jakiej mogłabym marzyć. Lou bardziej cię kocha. Mabel i Evelyn - za bycie najlepszymi ciociami i Emmie za bycie bonusową babcią. Dziękuję też mojemu tacie i Ericowi za to, że jesteście najlepszymi dziadkami" - napisała Rumer. "Dziękuję, Derek, za najlepszy prezent mojego życia. Ma takie szczęście, że jesteś jej tatą. Nie mogę uwierzyć, że nasza córeczka ma już rok" - dodała.\

Który film z Bruce'em Willisem jest twoim ulubionym?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.