Gwiazda powiększyła usta czwarty raz w ciągu pięciu tygodni. "Kocham wielkie"

Katie Price nie zwalnia tempa. Celebrytka, która otwarcie mówi o poprawkach swojej urody, znów zdecydowała się na zabieg powiększania ust. Odstęp czasu jest zaskakujący.

Katie Price to brytyjska modelka, piosenkarka i osobowość telewizyjna, która może pochwalić się całkiem sporym gronem obserwujących w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi 2,6 mln użytkowników. Katie Price od zawsze podkreślała swoje zamiłowanie do medycyny estetycznej i poprawek urody. Modelka ma na koncie już kilkadziesiąt zabiegów i nie zapowiada się na to, aby wkrótce miała powiedzieć "stop". Ostatnio skupiła się na swoich ustach. Price chce, aby były naprawdę pokaźnych rozmiarów. 

Zobacz wideo Weronika z "Love Island" opowiedziała o powiększaniu ust. Jakie ma zdanie?

Katie Price pokazała efekty po zabiegu. "Posiniaczone, ale kocham wielkie usta"

Katie Price zaczęła realizować swój plan i powiększać usta. W marcu była już po trzykrotnym wstrzyknięciu wypełniaczy. Na tym jednak nie koniec. Ostatnio po raz czwarty odwiedziła klinikę medycyny estetycznej, która opublikowała w mediach społecznościowych nagrania z zabiegu. Katie Price także wrzuciła na InstaStories efekty po czwartym powiększaniu ust. Wyjaśniła, że czuje się dobrze. "Posiniaczone, ale kocham wielkie usta" - pisała. Przypomnijmy, że nie tak dawno Price apelowała w BBC Radio o to, aby wprowadzić limit wiekowy na wypełniacze. - Byłam na całym świecie i widziałam różne operacje (...) Można mieć wypełniacze, ale one w końcu spadają, przecież to chemikalia, które wstrzykujemy w twarz. Myślę, że powinien być na to [wypełniacze - przyp.red.] limit wiekowy. Powinniśmy edukować młode dziewczyny - mówiła. Price przyznała także w rozmowie, że ma problemy z zaakceptowaniem swojego wyglądu.

Katie PriceKatie Price Fot. @lift.aesthetics / Instagram

Katie Price ma córkę. Nastolatka skomentowała jej wygląd. "Też byłaś naturalnie ładna"

Katie Price i piosenkarz Peter André doczekali się córki Princessy. Nastolatka chciała pójść w ślady mamy i zostać modelką. Sukcesywnie spełnia to marzenie i jakiś czas temu podpisała swój pierwszy kontrakt. W jednym z wywiadów Princessa opowiedziała o zamiłowaniu swojej mamy do medycyny estetycznej. Zwróciła się do Katie Price. - To twoje ciało i twój wybór. Nie mam nic do operacji plastycznych, ale niektórzy ludzie są po prostu bardzo ładni z natury i nie potrzebują zabiegów. Ty kiedyś też byłaś naturalnie ładna" - podkreśliła Pricessa w programie "Mucky Mansion" na brytyjskim Channel 4. ZOBACZ TEŻ: Katie Price po raz kolejny poprawiła sobie twarz. Postanowiła powiększyć usta i wypełnić policzki. "Nieźle jak na 45 lat, co?"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.