Córka Katie Price i Petera André wygląda jak żywa lalka. Jest kopią swojej mamy. "Mała wersja mnie"

Celebrytka Katie Price i wokalista Peter André są rodzicami 16-letniej Princessy. Dziewczynka od dziecka marzyła o pójściu w ślady mamy. Ma jedno "ale". Tych błędów swojej matki nie chce popełnić.

Princessa to córka Katie Price i piosenkarza Petera André, który w latach 90. cieszył się ogromną popularnością. Jej rodzice są popularnymi celebrytami w Wielkie Brytanii. Od dziecka marzeniem dziewczynki była kariera w modelingu. Princessa chciała pójść w ślady swojej sławnej mamy. Jej rodzice od najmłodszych lat inwestowali w zabiegi upiększające swojej córki. Princessa właśnie skończyła 16 lat i wygląda jak żywa lalka.

Zobacz wideo Rzeźniczak pokazał, jak zajmuje się córką

Córka Katie Price i Petera André poszła w ślady mamy. "Moja mała wersja mnie"

Katie Price często publikowała zdjęcia swojej niepełnoletniej córki w pełnym makijażu. To nie podobało się ojcu dziewczynki, który zakazał jej używania mediów społecznościowych aż do 14. roku życia. - Pokazujesz ją światu w pełnym makijażu i ze sztucznymi rzęsami. Mówiąc szczerze, jestem zniesmaczony i nie chcę tego widzieć - napisał w 2010 roku. Już w wieku 15 lat spełniło się marzenie Princessy o zostaniu modelką. Dziewczyna podpisała czterocyfrowy kontrakt z firmą Pretty Little Thing i została twarzą marki. 

Princessa od zawsze podziwiała mamę i od wczesnego dzieciństwa chciała być modelką dla znanej marki takiej jak Pretty Little Thing - czytamy w serwisie The Mail Online.

Nastolatka prężnie działa w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 695 tysięcy internautów. Na początku lutego wypuściła na rynek własną markę biżuterii. Niedawno nastolatka pojawiła się na okładce magazynu "OK!". Pod zdjęciem na Instagramie z okładką magazynu odezwała się jej mama, Katie Price. "Jesteś moim całym światem, najlepszą przyjaciółką i córką. Wyglądasz fantastycznie, podążając śladami swojej mamusi. Moja mała wersja mnie" - napisała Price.

Princess, córka Katie Price i Petera AndréPrincess, córka Katie Price i Petera André fot. instagram.com/officialprincess_andre

Córka Katie Price o operacjach plastycznych mamy. "Tak bardzo rozciągasz skórę podczas tych zabiegów"

Princessa do złudzenia przypomina swoją mamę na początku jej kariery. Dziewczyna ma podobną figurę i włosy. Peter André przyznał ostatnio, że nie jest już tak rygorystyczny w stosunku do córki. Pozwala jej na rozwijanie kariery i dba o to, aby była bezpieczna. Co ciekawe, Princessa w jednej kwestii różni się od swojej znanej mamy. Nastolatka zastrzega, że chce pozostać naturalna i nie ma zamiaru poprawiać swojej urody w gabinecie medycyny estetycznej. W programie Mucky Mansion przyznała, że jej mama przesadzała z zabiegami. Sama ceni sobie naturalne piękno, którego nie trzeba poprawiać. - Wiesz, ile sama przeszłaś operacji. Czy twoje ciało może się jeszcze normalnie poruszać? Tak bardzo rozciągasz skórę podczas tych zabiegów. To twoje ciało i twój wybór. Nie mam nic do operacji plastycznych, ale niektórzy ludzie są po prostu bardzo ładni z natury i nie potrzebują zabiegów. Ty kiedyś też byłaś naturalnie ładna - zwróciła się do mamy w jednym z programów na antenie Channel 4.  

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.