Wendy Williams usłyszała diagnozę. Z tą samą chorobą zmaga się Bruce Willis. "To brutalne"

Wendy Williams dała się poznać jako aktorka i osobowość telewizyjna. Gwiazda przekazała smutne wieści. Podzieliła się ze światem swoją diagnozą.

Wendy Williams dała się poznać jako aktorka telewizyjna i filmowa, projektantka mody, a także osobowość telewizyjna. Amerykanka zyskała popularność w swoim własnym show pt. "The Wendy Williams Show". Przez długi czas nie opuściła ani jednego odcinka. W 2018 roku, po dziesięciu latach prowadzenia programu, gwiazda w końcu zrobiła sobie tydzień wolnego. Wówczas wyszło na jaw, że nie było to spowodowane chęcią wakacji, a poważną chorobą. Okazało się, że kobieta zmaga się z chorobą Gravesa-Basedowa i nadczynnością tarczycy. Właśnie wyszło na jaw, że Williams choruje także na inne przypadłości. Wydano oświadczenie.

Zobacz wideo Małgorzata Werner o podejściu lekarzy do objawów choroby. Nie szczędziła słów

Wendy Williams choruje na otępienie czołowo-skroniowe oraz afazję. Zespół gwiazdy wydał specjalne oświadczenie

22 lutego 2024 roku zespół Wendy Williams przekazał smutną informację. Okazało się, że osobowość telewizyjna choruje na demencję czołowo-skroniowe oraz afazję. W komunikacie wyjaśniono, że 59-latka w 2023 roku przeszła serię różnych testów. Zrobiła je po tym, gdy zaczęła zapominać o podstawowych rzeczach, traciła słowa i "zachowywała się chaotycznie". "Lekarze doszli do wniosku, że problemy Williams wynikały z chorób neurodegeneracyjnych. Postawienie diagnozy umożliwiło Wendy otrzymanie potrzebnej opieki medycznej" – czytamy w oświadczeniu prasowym. Warto przypomnieć, że tego typu dolegliwości mogą wpływać na zachowanie, język i ruch. Fani zostali zapewnieni, że kobieta otrzymuje niezbędną opiekę, a także jest w stanie zrobić wiele rzeczy. W sieci pojawiły się wspierające komentarze. "To brutalna diagnoza, szczególnie dla kogoś, kto pracuje mówiąc", "Biedna kobieta, bardzo nam przykro, jesteśmy z tobą", "Żal mi jej, to takie trudne dla rodzin, moja mama ma demencję, nikomu tego nie życzę" - pisali internauci pod instagramowym postem portalu Page Six. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii na górze strony.

 

Z tą samą chorobą zmaga się Bruce Willis. Jak donosi rodzina, jego stan się pogarsza

Na demencję czołowo-skroniową i afazję choruje również Bruce Willis. Stan zdrowia aktora wzbudza współczucie u wielu fanów. W 2022 roku mężczyzna zakończył swoją karierę. Obecnie zajmuje się nim żona, Emma Heming. Willis jest również odwiedzany przez dawną ukochaną, Demi Moore. W ostatnim czasie schorzenie aktora coraz bardziej go męczy. Według anonimowego źródła "US Weekly", w ciągu kilku miesięcy "jest o wiele więcej tych złych dni, niż dobrych". Bruce coraz częściej nie poznaje innych osób. Ma również ogromne problemy z mową. Rodzina stara się przystosować do jego potrzeb. - To doświadczenie choroby jeszcze bardziej zbliżyło do siebie całą rodzinę. Nikt nie wie, ile czasu zostało Bruce'owi, więc chłoną każdą chwilę, którą z nim mają - podkreślił tajemniczy informator magazynu. Szczegóły na temat stanu zdrowia Bruce'a Willisa przeczytacie TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Żona Bruce'a Willisa wspomina czas, gdy aktor był zdrowy. Opublikowała ważne zdjęcie

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.