Nicole Scherzinger pierwszy raz tak gorzko mówi o swoim związku z Lewisem Hamiltonem. Straciła najlepsze lata swojego życia?

Nicole Sherzinger gościła ostatnio w talk-show prowadzonym przez Wendy Williams. Najprawdopodobniej był to najbardziej niezręczny wywiad w karierze piosenkarki.

Tematem numer jeden rozmowy Nicole Scherzinger z Wendy Williams było posiadanie dzieci. A właściwie ich brak. Zdaniem gospodyni programu "Wendy Williams Show" piosenkarka zmarnowała najlepsze lata swojego życia, które mogła poświęcić na zostanie matką.

Jesteś 37-latką - kobietą, która siedem lat swojego życia poświęciła na rozstania i powroty - stwierdziła Wendy.

Słowa dziennikarki były ewidentną aluzją do okresu, kiedy Nicole Scherzinger i Lewis Hamilton wielokrotnie rozstawali się i wracali do siebie (lata 2007 - 2014). Powodem "kryzysów" w związku miał być podobno brak chęci mistrza Formuły 1 do założenia rodziny i stabilizacji. Tym bardziej pytania o macierzyństwo mogły zaboleć Nicole.

Uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a siedem lat to długi czas. Bez względu na to, czego doświadczasz, dojrzewasz i uczysz się wiele o sobie - tłumaczyła wokalistka, starając się zachować pokerową twarz.

Niezrażona wywiadem, Nicole po wyjściu ze studia wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie:

Nicole Sherzinger i Wendy WilliamsNicole Sherzinger i Wendy Williams Instagram.com/nicolescherzy Instagram.com/nicolescherzy

Wspaniale było w końcu spotkać się z Wendy i być gościem programu @wendyshow - napisała obok zdjęcia.

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.