To już cztery lata od śmierci Kobe'ego Bryanta i córki Gianny. Vanessa Bryant upamiętniła rocznicę

To już cztery lata od tragicznej śmierci Kobe'ego Bryanta i jego córki Gianny. Z tej okazji na profilu Vanessy Bryant pojawił się wzruszający post.

26 stycznia 2020 roku świat na chwilę stanął w miejscu. Vanessa Bryant doświadczyła niewyobrażalnej straty. Jej ukochany, znany koszykarz Kobe Bryant wraz z nastoletnią córką Gianną byli w trakcie podróży helikopterem. Oboje zginęli w tragicznej katastrofie prywatnej maszyny.  Od tamtej pory sportowiec wraz z córką są regularnie wspominani w mediach społecznościowych. Zrozpaczona wdowa często wstawia zdjęcia ukochanego męża i córki na profil na Instagramie. Od dramatycznego odejścia bliskich minęły cztery lata. Vanessa po raz kolejny postanowiła ich upamiętnić.

Zobacz wideo Magdalena Stępień i mama Anny Przybylskiej opowiedziały o żałobie. "Leczę się u psychiatry"

Minęły cztery lata od śmierci Kobego Bryanta i jego córki Gianny. Vanessa Bryant opublikowała wzruszający post

Vanessa Bryant dziś samodzielnie wychowuje troje dzieci. Stara się również kontynuować dziedzictwo swojego ukochanego. Prowadzi Fundację Sportową "Mamba and Mambacita". Celem organizacji non-profit jest wsparcie dzieci, które chciałaby zostać sportowcami, a znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Z okazji czwartej rocznicy śmierci córki i męża Vanessa opublikowała specjalny post. Była nim fotografia Kobego i Gianny. Oznaczyła ją dwoma sercami. Wpis został udostępniony przez drużynę Lakers i podpisany: "Na zawsze". W tym trudnym czasie Vanessa może liczyć na fanów. "Przesyłamy nasze modlitwy i dużo miłości" - czytamy pod zdjęciem. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Kobe Bryant, Gianna BryantKobe Bryant, Gianna Bryant fot. https://www.instagram.com/vanessabryant/screen

Po roku od tragicznej śmierci Vanessa Bryant zrobiła tatuaż upamiętniający Kobego i Giannę. Oto jego znaczenie

Vanessa Bryant rok po śmierci męża i córki postanowiła zrobić sobie tatuaż, który upamiętniał bliskich. W towarzystwie drugiej córki, Natalii wybrała się do studia. Cały proces relacjonowała w mediach społecznościowych. Postanowiła zamieścić na swoim ciele napis "Mambacita". Wyjaśniła, że był to pseudonim nadany Giannie. Był inspirowany przydomkiem jej taty, "Czarną Mambą". Tatuaż był połączeniem słów. Natalia również chciała upamiętnić rodzinę. Postanowiła wytatuować sobie słowo "muza". Jest to nawiązanie do filmu dokumentalnego Bryanta o tym samym tytule. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Po wyznaniu uczestnika "Mam talent!" jury zamarło. Jego żona zginęła w katastrofie z Kobe Bryantem

Kobe Bryant Vanessa BryantKobe Bryant Vanessa Bryant Fot. Vanessa Bryant - Instagram

Wesprzyj WOŚP, licytując aukcje Plotka! Zdobądź podwójne VIP zapro na Fame MMA20 w Krakowie, pałacowe spotkanie z książęcą parą lub twój event w gwiazdorskiej relacji. Pomagamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.