Jason Momoa i Lisa Bonet oficjalnie się rozstali. Rozwód zajął im jeden dzień. Znamy przyczynę

Jason Momoa i Lisa Bonet podjęli decyzję o zakończeniu małżeństwa. Wiadomo, jaką przyczynę podali w sądzie.

Jason Momoa i Lisa Bonet uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych par Hollywood i byli nierozłączni przez 18 lat. Aktor, wcielający się w takich bohaterów, jak Aquaman czy Khal Drogo z "Gry o tron", związał się ze znaną z "Bill Cosby Show" Lisą Bonet jeszcze w 2004 roku. Informację o separacji przekazali na początku 2022 roku, jednak niedługo później widywano ich wspólnie i - jak donosił anonimowy informator - mieli dać sobie drugą szansę. Na próżno - 8 stycznia 2024 roku aktorka złożyła w sądzie w Los Angeles wniosek o zakończenie małżeństwa.

Zobacz wideo Maryla Rodowicz domyśliła się, że mąż ją zdradza. Znała jego kochankę?

Jason Momoa i Lisa Bonet oficjalnie się rozstali. Znamy przyczynę rozwodu hollywoodzkiej pary

Jak czytamy w portalu The Hollywood Reporter, oficjalnym powodem zakończenia małżeństwa Jasona Momoa i Lisy Bonet mają być "różnice nie do pogodzenia". Żadna ze stron nie będzie domagać się finansowego wparcia, a podział majątku został już ustalony. Para zadecydowała także, że będzie wspólnie opiekować się dziećmi. W oświadczeniu o rozstaniu sprzed dwóch lat, opublikowanym w mediach społecznościowych czytaliśmy, że para pragnie rozstać się w przyjaznej atmosferze. "Dzielimy się wiadomością, że rozstajemy się jako małżeństwo. Miłość między nami trwa i rozwija się w sposób, w jaki chce być poznana i przeżywana. Uwalniamy się nawzajem, by być tym, kim uczymy się stawać" - napisał w 2021 roku aktor. ZOBACZ TEŻ: Sonia Bohosiewicz otworzyła się na temat rozwodu. Dlaczego rozstała się z mężem?

Jason Mamoa i Lisa BonetJason Mamoa i Lisa Bonet Jason Mamoa i Lisa Bonet, fot. Youtube @ E! Insider

Jason Momoa i Lisa Bonet poznali się dwie dekady temu. Doczekali się córki i syna

Jason Momoa i Lisa Bonet poznali się w 2004 roku w klubie jazzowym w Los Angeles, czyli jeszcze przed tym, nim Momoa stał się sławny za sprawą roli w "Grze o tron". Małżonkowie stanęli na ślubnym kobiercu w 2017 roku. Ukrywali ceremonię przed mediami i udało im się uniknąć rozgłosu. Doczekali się córki (Lola Iolani dziś ma 16 lat) i syna (Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha jest o rok młodszy od siostry). Oprócz tego Momoa współdzielił opiekę nad Zoë Kravitz, która jest córką Lisy Bonet i Lenny'ego Kravitza.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.