Jason Momoa jest do wzięcia! Po 16 latach rozstał się z Lisą Bonet. Aktorzy wydali oświadczenie

Jason Momoa i Lisa Bonet się rozwodzą. Aktor opublikował na Instagramie ich wspólne oświadczenie.

Więcej na temat gwiazd i ich życia prywatnego na stronie głównej Gazeta.pl

Aktorzy z 'Dr. Quinn'Joe Lando z "Dr. Quinn" skończył 60 lat. Na urodzinową imprezę zaprosił aktorów z serialu

Jason Momoa i Lisa Bonet uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych par Hollywood i byli nierozłączni od 16 lat. 12 stycznia aktor wcielający się w takich bohaterów, jak Aquaman czy Khal Drogo z "Gry o tron" opublikował smutne oświadczenie. Podaje w nim, że jego związek z Lisą Bonet dobiegł końca. 

Zobacz wideo Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne

Jason Momoa i Lisa Bonet się rozwodzą. "Miłość między nami trwa"

Jak wynika z oświadczenia Jason Momoa i Lisa Bonet rozstają się w zgodzie. Podali przy tym powód, dla którego składają papiery rozwodowe. 

Wszyscy czuliśmy nacisk i zmiany tych czasów transformacji… Rewolucja trwa, a nasza rodzina nie jest wyjątkiem… odczuwając i wyrastając z zachodzących zmian sejsmicznych. Dzielimy się wiadomością, że rozstajemy się jako małżeństwo. Miłość między nami trwa i rozwija się w sposób, w jaki chce być poznana i przeżywana. Uwalniamy się nawzajem, by być tym, kim uczymy się stawać - czytamy.
 

Jason Momoa i Lisa Bonet. Historia związku 

Jason Momoa i Lisa Bonet poznali się w 2004 roku w klubie jazzowym w Los Angeles, czyli jeszcze przed tym, nim Momoa stał się sławny za sprawą roli w "Grze o tron". Małżonkowie stanęli na ślubnym kobiercu w 2017 roku. Ukrywali ceremonię przed mediami i udało im się uniknąć rozgłosu. Doczekali się córki (Lola Iolani dziś ma 15 lat) i syna (Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha jest o rok młodszy od siostry). Oprócz tego Momoa współdzielił opiekę nad Zoë Kravitz, która jest córką Lisy Bonet i Lenny'ego Kravitza. 

Więcej o: