Miss Nepalu podbija internet! To nowy rozdział dla konkursów piękności?

Nowa Miss Nepalu wywołała w internecie niemałe poruszenie. Kobieta już teraz przeszła do historii, a jej udział w Miss Universe 2023 może wpłynąć na kształt kolejnych edycji konkursów piękności.

Śmiało można powiedzieć, że konkursy piękności od lat niejako narzucały typy urody, które mają największe szanse na zdobycie konkretnego tytułu. Ta ściśle przestrzegana forma wydaje się już nie obowiązywać. Świetnym przykładem takiego odstępstwa jest ostatni sukces 23-letniej modelki plus-size z Nepalu, która najpierw zdobyła serca ludzi w swoim kraju, a później wywołała furorę na znanym wszystkim konkursie Miss Universe 2023. Więcej zdjęć Miss Nepalu znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Pamiętacie Miss World 2021? Została nią Polka!

Modelka plus-size z Nepalu zawojowała konkursem Miss Universe 2023 

Trzeba przyznać, że 23-letnia Jane Dipika Garrett pokonała naprawdę długą i krętą drogę. Najpierw musiała wygrać eliminacje w swoim kraju, co zważywszy na wcześniej wspominane standardy, z pewnością łatwe nie było, a później stanąć w szranki z resztą pięknych kobiet z całego świata. Modelce ostatecznie udało się wejść do top 20 najpiękniejszych uczestniczek konkursu. Choć na tym etapie jej przygoda się skończyła, to udział kobiety z pewnością otworzy drzwi innym modelkom plus-size, które być może nie miały wcześniej odwagi wziąć udziału w takim konkursie. "Jestem tak bardzo szczęśliwa, ponieważ otrzymałam ogrom wsparcia od milionów ludzi! Dziękuję za wasze wsparcie. Top 20! To zaszczyt znaleźć się w takim gronie i reprezentować miliony kobiet z całego świata, a do tego również mój kraj Nepal" - pisała szczęśliwa na swoim profilu na Instagramie. 

Miss Nepalu, Jane Dipika GarrettMiss Nepalu, Jane Dipika Garrett Miss Nepalu podbija internet! To nowy rozdział dla konkursów piękności. Fot. Miss Universe 2023/ screenshot

Fani Miss Universe zachwyceni Miss Nepalu. W komentarzach posypały się komplementy 

W jednym z wywiadów 23-letnia Jane przyznała, że dała z siebie wszystko i jest dumna z tego, że przyczyniła się do walki ze stereotypami dotyczącymi konkursów piękności. Modelka spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem przez fanów konkursu. "Jest jedyną kandydatką z prawdziwą pewnością siebie i odwagą. Chce być przykładem dla wszystkich kobiet na całym świecie, chce, by były zadowolone z własnego ciała i bardzo dobrze potrafi to przekazać. W Miss Universe nie chodzi o piękną twarz i idealne ciało. Żadna kobieta na świecie nie je sałaty przez cały rok, żeby wyglądać idealnie. Chodzi o to, by być sobą, być szczęśliwą i prawdziwą" - napisała jedna z użytkowniczek podkreślając zalety modelki plus-size. A wy jak sądzicie? To naprawdę nowy rozdział dla konkursów piękności? ZOBACZ TEŻ: W "Jeden z dziesięciu" jest asystentką Tadeusza Sznuka. Na antenie dostawała niemoralne propozycje

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA