Zac Efron nie przypomina siebie. Fani są zaniepokojeni. "Co się stało?"

Zac Efron udzielił wywiadu, promującego nowy film z jego udziałem. Internautów wyraźnie zaniepokoiła jedna kwestia. Bacznie przyjrzeli się jego twarzy i są pełni wątpliwości. O co chodzi?

Zac Efron zyskał sławę i popularność dzięki roli w filmie młodzieżowym "High School Musical". Od tamtego momentu jego kariera nabrała błyskawicznego tempa i poszybowała prosto w górę. Aktor zagrał w wielu produkcjach filmowych m.in. w melodramacie "Szczęściarz" czy komedii "Co ty wiesz o swoim dziadku?". Niedawno gwiazdor udzielił wywiadu dla Entertainment Weekly. Fani aktora, zamiast skupiać się na słowach, wyraźnie zaniepokoili się jego wyglądem. Chodzi o kształt twarzy.

Zobacz wideo Agnieszka Dygant boi się igieł u kosmetyczki. "Wyglądam po nich jak po spotkaniu z tirem". Odnosi się do słów Mai Sablewskiej o diecie zmieniającej rysy twarzy

Zac Efron udzielił wywiadu. Internauci ze zmartwieniem przyglądają się jego twarzy. "Co się stało z jego szczęką?"

Zac Efron już niebawem pojawi się w kolejnym filmie. Tym razem mowa o "The Iron Claw", biografii sportowej opartej na losach zapaśnika Kevina Von Ericha i jego rodziny. Z tej okazji aktor udzielił wywiadu. Fragment materiału trafił do sieci. Uwagę przykuwa odmieniony wygląd gwiazdora. Jego linia szczęki jest wyraźnie pełniejsza. "Co się stało z jego szczęką?", "Jego twarz jest teraz ogromna" - pisali fani w mediach społecznościowych Entertainment Weekly. W 2022 roku Zac Efron pojawił się na okładce magazynu Men's Health. Na łamach rozmowy wyznał, że uległ wypadkowi, w wyniku którego złamał szczękę. Tym samym rozwiał pojawiające się spekulacje o przebyciu operacji plastycznej - Gdybym cenił to, co inni o mnie myślą, do tego stopnia, w jakim mogą tak myśleć zdecydowanie nie byłbym w stanie wykonywać tej pracy - powiedział magazynowi.

 

Zac Efron ma polskie korzenie. Pokrewieństwo zawdzięcza pradziadkom 

18 października 2023 roku Zac Efron świętował 36. urodziny. Choć w międzynarodowym show-biznesie jest od lat, to wciąż skrywa sporo tajemnic. Z pewnością niewielu jego fanów wie, że aktor posiada polskie korzenie. Zac Efron urodził się w San Luis Obispo w Kalifornii. Pochodzi z rodziny żydowskich emigrantów z Polski. Polskie pokrewieństwo zawdzięcza swoim pradziadkom ze strony ojca. Nasko Reuben Efron oraz Dworja Kleszczewska wywodzili się z miejscowości Boćki, znajdującej się na Podlasiu. Więcej zdjęć aktora znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Zac EfronZac Efron Fani zaniepokojeni wyglądem Zaca Efrona / fot. EAST NEWS

Więcej o:
Copyright © Agora SA