Król Karol olał Harry'ego i Meghan. Nie chce ich widzieć i nawet nie stara się tego ukryć

Król Karol III 14 listopada 2023 roku będzie świętował 75. urodziny. Tę ważną datę spędzi w gronie najbliższych. Zagraniczne media podają, że na uroczystości nie będzie przy nim księcia Harry'ego i to jednak nie z tego powodu, że Sussex miał odrzucić zaproszenie.

Nie jest sekretem, że odkąd książę Harry odłączył się wraz z małżonką od rodziny królewskiej, ich stosunki z Pałacem Buckingham uległy pogorszeniu. Oliwy do ognia para dolała poprzez wiele wywiadów, w których obnażyła nieznaną rzeczywistość życia monarchów. Książę Harry nie oszczędził przy tym swego brata Williama i księżnej Kate, o czym wspominaliśmy tutaj. Co jednak z kwestią najbliższych urodzin głowy rodziny? Sussex ponoć wcale nie odrzucił zaproszenia na uroczystość. 

Zobacz wideo Brytyjczycy komentują zachowanie Meghan i Harry'ego?

Karol III wkrótce ma urodziny. Książę Harry i Megahn Marle zostali olewczo potraktowani?

Rzecznik rodziny królewskiej przyznał Mail Online, że Pałac Buckingham po prostu nie kontaktował się ze znaną parą ws. urodzin monarchy we wtorek 14 listopada. Clarence House odwiedzą wówczas najbliższe osoby z wykluczeniem Sussexów. - Nie otrzymaliśmy żadnego kontaktu w sprawie zaproszenia na zbliżające się urodziny Jego Królewskiej Mości. To rozczarowujące, że "Sunday Times" błędnie przedstawił tę historię - doprecyzował przedstawiciel Pałacu. Być może znana para dowiedziała się o urodzinowej imprezie dopiero z mediów. - Nie otrzymali żadnego zaproszenia i do czasu ukazania się tych historii nie byli świadomi żadnych uroczystości - czytamy na Mail Online. Książę Harry może jednak się przełamać i znaleźć inny sposób, aby złożyć urodzinowe życzenia ojcu. Tym gestem ma szansę nieco ocieplić ich stosunki, które do przyjacielskich nie należą, zwłaszcza, że król nie złożył mu życzeń z okazji święta księcia Harry'ego we wrześniu. 

Komunikacja między królem a księciem Harrym jest nadal dość słaba. Niewiele rozmawiają, jeśli w ogóle - czytamy w "The Telegraph".

Książę HarryKsiążę Harry Książę Harry nie otrzymał zaproszenia na urodziny ojca, https://www.youtube.com/watch?v=E6l0ObY2XVM

Książę Harry i Markle mogą być w strachu? Wszystko przez plany Goldsmitha

Wuj księżnej Kate prężnie działa nad autobiografią, w której ma umieścić fragmenty dotyczące Sussexów.  - Pierwotnie planował skupić się na sobie i swojej drodze do zostania milionerem, ale teraz doda kilka prywatnych szczegółów rodzinnych. Gary jest nadal bardzo blisko zarówno z Carole [mamą księżnej - przyp. red.], jak i Kate. Nie będzie chciał wprawdzie zrobić niczego, co wprawi je w zakłopotanie, ale może to być dobry sposób na przedstawienie głosu Middletonów, aby wyjaśnić niektóre rzeczy, o których Harry napisał w "Tym drugim" - zdradza informator "Ok!", który ma mieć pojęcie o zamiarach Gary'ego Goldsmitha, o czym szerzej pisaliśmy tutaj. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii.

Książę HarryKsiążę Harry Książę William tak miał potraktować brata w ostatnich chwilach życia królowej Elżbiety. Fot. https://www.youtube.com/watch?v=E6l0ObY2XVM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.