Armie Hammer wrócił na Instagram po głośnym skandalu. "Tęskniliśmy za tobą!"

Armie Hammer nie miał ostatnio dobrego czasu w mediach. Kariera aktora została wstrzymana wskutek m. in. serii zarzutów o nadużycia w stosunku do byłych partnerek. Aktualnie gwiazdor małymi krokami odbudowuje swój wizerunek.

Armie Hammer, czyli amerykański aktor znany z "Gossip Girl", "The Social Network" czy "Tamte dni, tamte noce" został oskarżony o gwałt w 2021 roku. Zagraniczne portale rozpisywały się ponadto o jego brutalnych fantazjach łóżkowych. Wiele osób z branży filmowej odwróciło się wówczas od aktora. Głośno było ponadto o jego rozwodzie z Elizabeth Chambers. Małżeństwo formalnie zakończyło się w 2023 roku, o czym wspominaliśmy tutaj. Finalnie aktor nie stanie przed sądem w związku ze wcześniejszymi niepokojącymi doniesieniami. Udało mu się oczyścić własne imię i obecnie Hammer wraca do aktywności w mediach społecznościowych, co możemy zauważyć na jego Instagramie.

Zobacz wideo Rodzina Hammerów ma na koncie wiele skandali

Armie Hammer z powrotem na Instagramie. Tym razem zdjęcie z plaży

Pierwszy film aktora, który został dodany na jego profil po przerwie na początku listopada 2023 roku, został ciepło przyjęty. "Witaj z powrotem, Armie! Tęskniliśmy za tobą! Uszczęśliwiłeś tak wiele osób tym postem!" - możemy przeczytać pod wideo, na którym aktor ogląda film, siedząc w pociągu. Drugi post z kolei ukazuje uśmiechniętego Hammera na plaży z w towarzystwie bliskich - Tylera Ramsey'a, Kevina Millera oraz małego chłopca. Fani również zostawili po sobie entuzjastyczne reakcje pod zdjęciem. "Dobrze cię widzieć z powrotem! Potrzebujemy kontynuacji z Henrym Cavillem!", "To spełnienie marzeń, że w końcu znowu tu jesteś, udostępniając zdjęcia i filmy. To jest po prostu niesamowite. Nie potrafię opisać, jak wszyscy jesteśmy szczęśliwi, twoi fani. Mam nadzieję, że wiele więcej od ciebie wyjdzie. Tak wielu jest nas tutaj, aby cię wesprzeć" - czytamy komentarze. 

Armie HammerArmie Hammer Armie Hammer wraca po przerwie na Insta, https://www.instagram.com/armiehammer/

Armie Hammer - o co był oskarżany?

Aktora oskarżano nie tylko o gwałt oraz pobicie, ale i o skłonności do kanibalizmu. W sieci było głośno o niepokojących wiadomościach, jakie otrzymała od Hammera jedna z kobiet. "Myślę o trzymaniu twojego serca w mojej dłoni i kontrolowaniu jego bicia", "Jestem w stu procentach kanibalem", "Chciałbym cię zjeść" - tak brzmiały wiadomości ze strony gwiazdora, które szerzej omawialiśmy tutaj. Ponadto jedna z byłych kochanek aktora wyznała, że musiała udać się na terapię po spotkaniu z nim. Aktor stracił wskutek skandalu mnóstwo kontraktów, ale finalnie jego imię zostało oczyszczonePo zdjęcia gwiazdora zapraszamy do galerii.

Armie HammerArmie Hammer Armie Hammer podczas wywiadu The Late Show with Stephen Colbert, https://www.youtube.com/watch?v=MpW5VzKGHWA

Więcej o:
Copyright © Agora SA