Kourtney Kardashian na Halloween przebrała się za... Kim. Z tej pamiętnej kreacji drwili wszyscy

Kourtney Kardashian pochwaliła się na Instagramie halloweenowym kostiumem. Celebrytka przebrała się za swoją siostrą. Założyła kreację, która dekadę temu była obiektem kpin.

Kourtney Kardashian już niebawem powita na świecie czwarte dziecko. Będzie to pierwsza wspólna pociecha z Travisem Barkerem. Małżonkowie długo starali się o potomka. Ich walkę widzowie mogli śledzić w reality show "The Kardashians". Zaawansowana ciąża nie przeszkodziła celebrytce przebrać się na Halloween. Gwiazda popisała się kreatywnością.

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Kourtney Kardashian przebrała się za Kim. Z tej pamiętnej kreacji drwili wszyscy

Amerykańskie gwiazdy hucznie obchodzą Halloween. Do grona fanów tego święta zalicza się rodzina Kardashianów. Słynne siostry co roku demonstrują po kilka kostiumów. Kourtney Kardashian w tym roku miała nieco utrudnione zadanie. Zaawansowana ciąża ogranicza bowiem nieco wybór przebrań. Celebrytka wpadła jednak na doskonały pomysł. Żona Travisa Barkera przebrała się za … swoją młodszą siostrę. Gwiazda odtworzyła stylizację Kim Kardashian z MET Gali w 2013 roku. Celebrytka była wówczas w ciąży z North. Słynna kreacja stała się hitem, w sieci pojawiły się niezliczone memy.

Zakręcony piątek - napisała na Instagramie Kourtney, nawiązując do słynnej komedii.

Przebranie najstarszej z sióstr Kardashian bardzo spodobało się fanom. "Ikoniczne, najlepszy halloweenowy kostium. Myślę, że Kim była zachwycona", "Wiedziałam, że gdzieś to już widziałam, cudownie" - czytamy w komentarzach.

Ciąża Kourtney Kardashian była zagrożona. Konieczna była operacja

Jakiś czas temu Kourtney Kardashian poinformowała fanów, że jej ciąża była zagrożona. Celebrytka musiała pilnie poddać się operacji, która na szczęście zakończyła się pomyślnie. Najstarsza ze słynnych sióstr opowiedziała o swoich doświadczeniach. "Jako osoba, która w przeszłości miała trzy naprawdę łatwe ciąże, nie byłam przygotowana na strach przed pilną operacją płodu. Nie sądzę, by ktokolwiek, kto nie przeszedł przez podobną sytuację, był w stanie zrozumieć to uczucie strachu. Teraz rozumiem i mam ogromny szacunek dla mam, które musiały walczyć o swoje dzieci w ciąży" - wyznała na Instagramie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.