Timberlake nie może milczeć po wyznaniu Spears. Ekspert wyjaśnia. "Nie darują mu"

Zdaniem eksperta Justin Timberlake będzie musiał w końcu odnieść się do sensacyjnych wiadomości ujawnionych przez Britney Spears. Mimo że wokalista znany jest z niekomentowania prywatnego życia.

Zaledwie kilka dni przed zapowiadaną na 24 października premierą biografii Britney Spears magazyn "People" opublikował kilka jej fragmentów. Możemy się z nich dowiedzieć, że wokalistka zaszła w ciążę, będąc w związku z Justinem Timberlakiem i zdecydowała się na aborcję pod wpływem jego nacisków. Muzyk miał nie być szczęśliwy z informacji o dziecku i przekonać ówczesną partnerkę, że są za młodzi, aby zostać rodzicami. Jak nietrudno się domyślać, wyznanie Britney Spears wywołało ogromne medialne poruszenie.

Zobacz wideo Najkrótsze małżeństwa gwiazd

Justin Timberlake musi zareagować na wyznanie Britney Spears. Ekspert nie ma wątpliwości

O słowach Britney Spears na temat usunięcia ciąży rozpisują się niemal wszystkie media, jednak Justin Timberlake jak dotąd nie zdecydował się na publiczny komentarz w tej sprawie. Zdaniem eksperta od PR Andy'ego Barra muzyk jest teraz w poważnych tarapatach. Jak ocenił w rozmowie z mirror.co.uk, zabranie głosu mogłoby pomóc Timberlake'owi w pokazaniu skrytej, prywatnej strony, jednak jest sprzeczne z tym, jak przez lata wokalista podchodził do swojej obecności w mediach. Ekspert nie ma jednak wątpliwości, że jakiejkolwiek wypowiedzi w sprawie będą domagać się z pewnością jego fani.

Jego doradcom będzie zależeć, aby pozostał konsekwentny wobec swojej marki osobistej, która tak dobrze sprawdzała się do tej pory, i po prostu skupiał się na powrocie, lekceważąc spekulacje i plotki. Takie podejście mogło się sprawdzić pięć czy dziesięć lat temu, ale teraz żyjemy w bardziej otwartym świecie i myślę, że jego fani nie darują mu, jeśli nic nie powie - stwierdził.

W swojej biografii Britney Spears wyjawiła, że informacja o ciąży była dla niej niespodzianką, ale nie uznała tego za tragedię. Wyznała, że kochała Timberlake'a i zakładała, że pewnego dnia zdecydują się na założenie rodziny. "Do dziś to jedno z najbardziej bolesnych przeżyć, jakich doświadczyłam" - czytamy.

Justin Timberlake jest dziś mężem Jessiki Biel

Timberlake i Spears uchodzili za "power couple" amerykańskiego show-biznesu. Para spotykała się od 1999 do 2002 roku. Po rozstaniu z wokalistką Timberlake spotykał się przez kilka lat z Cameron Diaz, a w 2007 roku związał się z Jessicą Biel, którą poślubił po pięciu latach. Małżonkowie doczekali się dwóch synów urodzonych w 2015 i 2020 roku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA