Victoria Beckham wybaczyła zdradę mężowi. Mimo niewierności są dalej razem. Te gwiazdy też dały drugą szansę partnerom

Wiele znanych par przetrwało poważne kryzysy w związku. Zobaczcie, które gwiazdy wybaczyły zdradę niewiernym partnerom.

Pomimo tego, że David i Victoria Beckham dziś uchodzą za szczęśliwe małżeństwo, to nie zawsze pomiędzy nimi dobrze się układało. Ich miłość po raz pierwszy została wystawiona na próbę wiosną 2004 roku. Wówczas media rozpisywały się o romansie piłkarza z jego asystentką. To nie był jednak jedyny kryzys w ich związku. Kolejną kobietą, która rzekomo spotykała się z Davidem, była kosmetyczka Danielle Heath. Do tego doszły zwierzenia Abbie Gibson, niani Brooklyna i Romea, która twierdziła, że małżeństwo Beckhamów jest farsą. Mimo wszystko Victoria wybaczyła mężowi. Jakie jeszcze znane osoby stawiły czoło skandalom związanym z niewiernością partnerów i postanowiły dać im drugą szansę? 

Zobacz wideo Maryla Rodowicz domyśliła się, że mąż ją zdradza. Wynajęła nawet detektywa

Jessica Biel zmusiła Justina Timberlake'a do publicznych przeprosin

Justin Timberlake i Jessica Biel pobrali się 19 października 2012 roku. Przez wiele lat uchodzili za świetnie dobraną parę i nic nie wskazywało na to, że w ich związku może pojawić się kryzys. A jednak i oni musieli zmierzyć się z trudnym okresem. Cztery lata temu media obiegła zdjęcia, na których muzyk czule obejmował swoją koleżankę. O sprawie było tak głośno, że sam zainteresowany zabrał głos w sprawie. W oficjalnym oświadczeniu przyznał, że nic złego nie zrobił, poza tym, że za dużo wypił.

Nic się nie wydarzyło pomiędzy mną i moją koleżanką z pracy. Wypiłem za dużo tamtej nocy i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, jaki chce dawać swojemu synowi. Przepraszam moją cudowną żonę, że musiała znaleźć się w tak niezręcznej sytuacji - napisał Timberlake na Instagramie.

Jak się później okazało, do wystosowania publicznych przeprosin zmusiła Timberlake'a żona. 

Jessica zmusiła Justina do opublikowania oświadczenia na Instagramie, ponieważ czuła się zawstydzona jego działaniami i chciała, aby wziął na siebie odpowiedzialność - podał informator portalu usmagazine.com.

LA Premiere of 'Candy'LA Premiere of 'Candy' Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Beyonce śpiewała o zdradach Jaya Z

Pierwsze informacje o tym, że Jay-Z miał zdradzać Beyonce pojawiły się w 2014 roku. Dwa lata później o niewierności partnera wokalistka opowiedziała w utworach, które pojawiły się na albumie "Lemonade". Cały krążek porusza temat wolności i wyzwolenia, a spora ilość tekstów piosenek odnosi się do tajemniczego "jego", który wywołuje zmartwienie u Beyonce. W 2017 roku w wywiadzie dla "New York Times" Jay Z potwierdził, że faktycznie dopuścił się zdrady.

Musisz przeżyć. Przechodzisz w tryb przetrwania, a co się dzieje wtedy? Zamykasz się na wszelkie emocje. Nawet w kontakcie z kobietą, więc nie jesteście w stanie się porozumieć. W mojej sytuacji jest to głębokie. Z tego właśnie bierze się: niewierność - tłumaczył.

Opowiedział, także, jaki był ich sposób na ratowanie małżeństwa. Początkowo plan był taki, że nagrają wspólny album, ale ostatecznie każdy z nich wydał własną, bardzo mocną płytę.

Najlepszym miejscem w huraganie jest jego środek. I właśnie tam byliśmy. To było bardzo niekomfortowe. Byłem dumny z muzyki, którą ona zrobiła, a ona była dumna ze sztuki, którą wydałem. Na koniec dnia mieliśmy naprawdę zdrowy szacunek dla pracy drugiej osoby. Uważam, że ona [Beyonce - przyp.red.] jest wspaniała.

Beyonce i Jay-Z świętowali 13. rocznicę ślubuBeyonce i Jay-Z świętowali 13. rocznicę ślubu fot. instagram.com/beyonce

Matthew Broderick wdał się w romans z młodszą o 25 lat kobietą

Poważny kryzys pojawił się także w związku Sary Jessiki Parker i Matthew Brodericka. W lutym 2008 roku media obiegły informacje, że aktor spotykał się z niemal dwukrotnie młodszą od siebie panią adwokat. Działo się, to gdy Jessica Parker pracowała nad kinową wersją "Seksu w wielkim mieście". Gdy aktorka dowiedziała się o niewierności męża, była zrozpaczona. Mimo wszystko uznała, że da mu jeszcze jedną szansę. Co więcej, po tym, jak mu wybaczyła, wynajęła surogatkę, która urodziła im bliźniaczki.

'Plaza Suite' Broadway Opening Night'Plaza Suite' Broadway Opening Night Charles Sykes / Charles Sykes/Invision/AP

Michał Chorosiński wybaczył żonie zdradę

Sielankowo nie był również w małżeństwie Dominiki i Michała Chorosińskich. Kilka lat temu ich związek prawie legł w gruzach po tym, jak wyszło na jaw, że aktorka wdała się w romans z producentem filmowym. Po czasie uznała, że popełniła błąd i wróciła do męża. Chorociński nie tylko przebaczył żonie, ale również zaakceptował jej nieślubne dziecko. 

Myślę, że coś takiego się już nie powtórzy, no bo człowiek uczy się na doświadczeniach. Najważniejsze jest dla nas dobro dzieci (...) Dominika jest mądrą i dojrzałą kobietą, rozmawialiśmy na ten temat - powiedział w jednym z wywiadów.

Dominika Chorosińska i Michał ChorosińskiDominika Chorosińska i Michał Chorosiński KAPIF

Katarzyna Nosowska ujawniła prawdę o swoim związku: Całe życie sądziłam, że zdrady nie wybaczę

Pięć lat temu Katarzyna Nosowska w rozmowie z magazynem "Uroda życia" zdobyła się na szczere wyznanie. Wokalistka przyznała, że ma za sobą trudne doświadczenia. Dodała również, że wybaczyła zdradę, pomimo tego, że wydawało jej się to wcześniej niemożliwe.

Byłam ofiarą przemocy. Mam za sobą epizod bycia kobietą, która kochała za bardzo. Nie miałam pojęcia, że to tak głęboko we mnie siedziało. Wybaczyłam zdradę, choć wcześniej mówiłam: "Nie ma mowy". Wybaczyłam i nawet potraktowałam ją z czasem jako prezent. Bardzo bolesny, ale prezent, trudną lekcję, która pozwoliła mi zmierzyć siłę mojej miłości.

Katarzyna NosowskaKatarzyna Nosowska instagram.com/@nosowska.official

Tak Ewa Kasprzyk odkryła zdradę

W przeszłości zdrady miała też doświadczyć Ewa Kasprzyk. Aktorka w rozmowie z "Na żywo" wyznała, że była w stanie wybaczyć zdradę, o czym sama się już przekonała na podstawie własnych doświadczeń. Kasprzyk powiedziała również, że o zdradzie dowiedziała się z SMS-ów, które przez pewien czas otrzymywała od kochanki partnera.

Ani tego nie wypominam, ani nie rozpamiętuję. Jesteśmy tylko ludźmi, mamy swoje słabości. Jestem w stanie wybaczyć zdradę. Bo sama też nie jestem święta.

Ewa Kasprzyk z partneremEwa Kasprzyk z partnerem KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.