Instagram vs rzeczywistość. Te gwiazdy na fotkach w sieci wyglądają inaczej niż na żywo. Na czele Beyonce

Nie da się ukryć, że sporo osób na Instagramie prezentuje się zupełnie inaczej niż na żywo. Filtry, odpowiednie ustawienie i przerabianie fotek zdecydowanie może sprawić, że ciężko je rozpoznać. Gwiazdy nie są więc w tym odosobnione. Przedstawiamy kilka ciekawych przykładów.
Jennifer Lopez Jennifer Lopez EASTNEWS, instagram.com@jlo

Jennifer Lopez

Mamy wrażenie, że Jennifer Lopez z biegiem czasu zupełnie się nie zmienia. Mimo że jest już po pięćdziesiątce, wciąż jej sylwetka prezentuje się świetnie. Trzeba jednak przyznać, że te dwa ujęcia z jednego wyjścia trochę się od siebie różnią, a sama aktorka na zwykłym ujęciu zrobionym przez paparazzi traci blask, który towarzyszy jej instagramowej fotce.

Kim Kardashian Kim Kardashian EASTNEWS, instagram.com@kimkardashian

Kim Kardashian

Mimo że Kim Kardashian jest bez wątpienia piękna kobietą, trudno nie zauważyć, że liczne zabiegi upiększające sprawiają, że coraz mniej przypomina samą siebie. Na zdjęciu z Instagrama wygląda jak nastolatka, jednak tak naprawdę to zrobione podczas jednego z wyjść pokazuje, że w rzeczywistości prezentuje się trochę inaczej.

Lindsay Lohan Lindsay Lohan instagram.com@lindsaylohan

Lindsay Lohan

O Lindsay Loyan przed laty mówiło się wyłącznie w kontekście skandali. Mimo obiecującego początku kariery, ta szybko popadła w nałogi, które bardzo odbiły się na jej wyglądzie. Z pewnością nie pomogły tutaj też zabiegi powodujące, że gwiazda wygląda po prostu starzej.

Rihanna Rihanna EASTNEWS, instagram.com@badgalriri

Rihanna

Rihanna jeszcze 15 lat temu była królową, o której pisały wszystkie magazyny i portale. Dziś jednak wokalistka skupia się bardziej na rozwijaniu swoich marek. Wciąż ma liczne grono fanów, jednak w przeciągu lat bardzo się zmieniła.

Beyonce Beyonce EASTNEWS, instagram.com@beyonce

Beyonce

Beyonce kontroluje każdy szczegół swojego życia, włącznie ze zdjęciami, które pojawiają się w sieci. Kilka lat temu głośno było na temat publikacji nieretuszowanych ujęć wokalistki z jednej z kampanii. Cóż - zapewne ona sama nie była tym zachwycona. Zresztą to, co prezentuje na Instagramie znacząco różni się od tego, jak wygląda na żywo. Bez wątpienia jest niekwestionowaną królową, ale może powinna mieć więcej dystansu?

Nicki Minaj Nicki Minaj EASTNEWS, instagram.com@nickiminaj

Nicki Minaj

Nicki Minaj nigdy nie ukrywała, że uwielbia swoje kształty i absolutnie się ich nie wstydzi. Widać to na jej Instagramie, jednak mamy wrażenie, że mimo to grafik dosyć mocno ingeruje w to, co możemy oglądać w sieci.

Khloe Kardashian Khloe Kardashian instagram.com@khloekardashian

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian przeszła największą metamorfozę z całej rodziny. Patrząc na zdjęcia z przeszłości, celebrytka wygląda obecnie zupełnie inaczej - liczne zabiegi, dieta i ćwiczenia sprawiły, że bardzo się zmieniła. Wciąż jednak mocno retuszuje zdjęcia i w sieci nie przypomina siebie.

Więcej o: