Przyłapano z nią Adama Zdrójkowskiego, a potem łączono z jego bratem. Aktorka odniosła się do plotek

Justyna Zielska została przyłapana podczas after party "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Potem internauci doszukali się, że na jej profilu w mediach nie brakuje zdjęć z bratem bliźniakiem aktora. Znamy szczegóły tej relacji.

Życie miłosne Adama Zdrójkowskiego budzi ogromne zainteresowanie w mediach. Odkąd rozstał się z Wiktorią Gąsiewską był łączony z wieloma dziewczynami, a paparazzi bacznie obserwowali każdy jego ruch. Swego czasu był widziany na after party "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z tajemniczą blondynką, która jak się później okazało, zagościła również na profilu brata bliźniaka aktora. Wiadomo, jakie łączą ich relacje. 

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska zdecydowanie o Adamie Zdrójkowski

Domniemana dziewczyna Zdrójkowskiego komentuje plotki o romansie

Swego czasu głośnym echem obiły się zdjęcia Adama Zdrójkowskiego z Justyną Zielską, aktorką znaną z "Tajemnicy zawodowej". Podczas after party "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" poszli we dwoje na papierosa i ucięli sobie krótką pogawędkę. Teraz domniemana dziewczyna aktora w rozmowie z serwisem Shownews wyjaśniła, że nigdy nie łączyło ich głębsze uczucie. Jest dziewczyną jego brata bliźniaka Jakuba.

 Zdjęcia, od których zaczęło się to całe zamieszanie, zrobiono nam na imprezie. Byliśmy wtedy na afterze po zakończeniu edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w której występował Kuba. Ja tam byłam ze względu Kubę. A że z Adamem mamy dobre relacje, to wyszliśmy sobie na papierosa, jak to tam opisano. Porozmawialiśmy chwilę i tak naprawdę to by było na tyle. Nie znałam się wcześniej z Adamem. Poznałam go, bo jest to brat mojego chłopaka, z którym jestem już dłuższy czas - wyjaśniła Justyna Zielska w rozmowie z Shownews.

Justyna Zielska o relacji z Adamem Zdrójkowskim

Justyna Zielska przy okazji opowiedziała, jak wyglądają jej relacje z Adamem Zdrójkowskim. Za sprawą tego, że jest dziewczyną jego brata mieli okazję spotykać się podczas różnego rodzaju imprez rodzinnych. To by jednak było na tyle. "Spotykaliśmy się więc przy okazji świąt, urodzin i innych imprez rodzinnych. Siłą rzeczy widuję się więc z Adamem i stąd też się nasza relacja. Była ona wtedy na tyle dobra, że mogliśmy sobie pozwolić na wspólne wyjście przed lokal i rozmowę. Broń Boże, nigdy nic między nami nie było, nie ma i nie będzie" - dodała. Zdjęcia Adama Zdrójkowskiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.