Elżbieta Jaworowicz trzy razy wychodziła za mąż. Od 13 lat jest jego żoną. Wywołał ogromny skandal

Życie prywatne Elżbiety Jaworowicz owiane jest tajemnicą. Dziennikarka sporadycznie dzieli się takimi informacjami w mediach. Wiadomo, że trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Jej aktualny mąż wywołał skandal.

Elżbieta Jaworowicz od lat 80. prowadzi na antenie TVP "Sprawę dla reportera". Program był wielokrotnie krytykowany za nierzetelność reportaży czy dobór gości, a w roli ekspertów często pojawiają się tam celebryci. Mimo kontrowersji format od 1983 roku nadal cieszy się ogromną popularnością i nie znika z anteny. Dlaczego? Historie takie jak m.in. sprawa kundelka Ciapunia z Lubelszczyzny, który okradł sąsiada z kapusty, wzbudzają ogromne emocje widzów. Prezenterka "Sprawy dla reportera" od lat jest wierna eleganckiemu stylowi. Jak wyglądała na początku kariery w TVP? Zdjęcia możecie podejrzeć tutaj. Jaworowicz zasłynęła też z charakterystycznej pozy z nienaturalnie zaplecionymi nogami. O jej życiu prywatnym niewiele wiadomo, bo niechętnie o nim mówi. Jej trzeci mąż był niechlubnym bohaterem głośnego w Polsce skandalu.

Zobacz wideo Gwiazda lat 90. jest poważnie chora. Na to nie ma lekarstwa [WYWIAD PLOTKA]

Elżbieta Jaworowicz miała trzech mężów. Ostatni uwikłany był w międzynarodowy skandal

Elżbieta Jaworowicz trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Nazwisko, którym posługuje się do dziś ma po swoim drugim mężu. Jej trzecim wybrankiem został Eugeniusz Mleczak, który przez wiele lat był pracownikiem MON. Znali się z widzenia i spotykali na branżowych imprezach, ale dopiero po czasie "coś zaiskrzyło". Pobrali się po 15 latach od pierwszego spotkania. Niewiele wiadomo o ich małżeństwie, bo dziennikarka nie udziela osobistych wywiadów. Pojawiają się na ten temat jedynie sporadyczne wypowiedzi w prasie.

Mam bliską osobę, którą kocham, która jest przyjacielem. Jest cudowny. Mocny i wrażliwy - mówiła  w wywiadzie dla "Show".

Mleczak w 2003 roku, kiedy pracował jako rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej, stał się bohaterem skandalu i podał się do dymisji. Dlaczego? Od jego wypowiedzi zaczęła się międzynarodowa afera związana z francuskimi rakietami przeciwlotniczymi Roland. Kilka dni przed odejściem z pełnienia funkcji rzecznika MON powiedział, że cztery francusko-niemieckie rakiety przeciwlotnicze Roland z 2003 roku zostały odnalezione przez polskich żołnierzy w Iraku, co miało stanowić dowód na to, że te kraje złamały nałożone przez ONZ embargo na dostawy broni Saddamowi Husajnowi. Politycy i głowy państw ostro zareagowali na te słowa. - Te rakiety nie są produkowane już od 15 lat. Polscy żołnierze "wywołali zamieszanie" i powinni byli dokładniej zweryfikować takie twierdzenia, zanim je upublicznią - mówił prezydent Francji Jacques Chirac podczas unijnego szczytu w Rzymie w 2003 roku. Po tym incydencie mąż Jaworowicz podjął się pracy w kancelarii ówczesnego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

 

Elżbieta Jaworowicz żałuje, że nie ma dzieci. "Moje życie lepiej by wyglądało"

Elżbieta Jaworowicz i jej trzeci mąż, Eugeniusz Mleczak, nigdy nie doczekali się dzieci. Dziennikarka wspominała w wywiadach, że dziś podjęłaby inną decyzję. - Żałuję. Myślę, że moje życie lepiej by wyglądało. Szczęściem jest posiadanie rodziny, która daje wsparcie. Ale mój partner mówi mi: "Dobrze, że w ogóle spotkaliśmy się, bo przecież mogliśmy się nie spotkać". Jestem osobą smutnawą, a on te wszystkie moje smutki potrafi mi przetłumaczyć - mówiła w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Para niedawno świętowała 13. rocznicę ślubu. Ich wspólne zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.