Tak Elżbieta Jaworowicz wyglądała 27 lat temu. Bardzo się zmieniła?

Elżbieta Jaworowicz od blisko 40 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Od lat jest też wierna swojemu stylowi. Postanowiliśmy przyjrzeć się ikonie telewizji. Tylko spójrzcie na jej fotografie z 1995 roku.

Elżbieta Jaworowicz w tym roku skończyła 76 lat. Popularna dziennikarka od prawie 40 lat prowadzi w telewizyjnej Jedynce program "Sprawa dla reportera". Przez lata pracy Jaworowicz dała się poznać jako prawdziwa osobowość telewizyjna, a jej długie, splecione w charakterystyczny sposób nogi stały się jej znakiem rozpoznawczym. Dziennikarka jest także znana z eleganckiego stylu i klasy, które prezentuje na ekranie. Postanowiliśmy przyjrzeć się archiwalnym fotografiom Jaworowicz.

Zobacz wideo O odejściu z TVP i nie tylko! Tamara Gonzalez Perea w programie Plotkersi

Elżbieta Jaworowicz na zdjęciach z 1995 roku. Niewiele się zmieniła

Sięgając do archiwum Gazety Wyborczej, znaleźliśmy zdjęcie Elżbiety Jaworowicz z 1995 roku. Trudno w to uwierzyć, ale słynna reporterka niewiele zmieniła się na przestrzeni ostatnich 27 lat. 

Elżbieta JaworowiczElżbieta Jaworowicz Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Na fotografii sprzed niemal trzech dekad widzimy Elżbietę Jaworowicz, która uczestniczyła wówczas w uroczystości wręczenia nagród Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej. Widać, że dziennikarka jest wciąż wierna swojemu stylowi. W oczy rzuca się jej niemal identyczne uczesanie, czarne włosy i dosyć mocny, telewizyjny makijaż. 

Elżbieta JaworowiczElżbieta Jaworowicz Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Warto przypomnieć, że Jaworowicz jest laureatką wielu nagród telewizyjnych. W tym kiedyś prestiżowych Telekamer. Reporterka zdobywała je nawet trzy razy z rzędu. W 1999 roku została także odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi. Elżbieta Jaworowicz trzy razy wychodziła za mąż, ale nie doczekała się potomstwa. Nigdy nie była też zbytnio wylewna w mówieniu o swoim życiu prywatnym. 

Dodajmy, że w przeszłości program Jaworowicz cieszył się dużym uznaniem widzów. Obecnie dobór tematów i gości jest często wyśmiewany i krytykowany. Często stają się oni bohaterami licznych memów czy filmików na TikToku. Na antenie możemy zobaczyć wiele kuriozalnych sytuacji, kłótni i groteskowych dyskusji. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA