Wołodymyr Zełenski rozmawiał z Ashtonem Kutcherem i Milą Kunis. Ile zebrali na pomoc Ukrainie? Ogromna kwota

Wołodymyr Zełenski podziękował aktorce o ukraińskich korzeniach i jej znanemu mężowi za zaangażowanie. Prezydent zdradził, jaką kwotę udało się zebrać Mili Kunis i Ashtonowi Kutcherowi.

Więcej na temat wojny w Ukrainie przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Wojna w Ukrainie wstrząsnęła niemal całym światem. Pomóc naszym wschodnim sąsiadom zdecydowały się również zachodnie gwiazdy. Szczególny wymiar ma ten gest dla Mili Kunis, która urodziła się w Czerniowcach - mieście znajdującym się w południowo-zachodniej części Ukrainy. Wraz z mężem, Ashtonem Kutcherem uruchomili zbiórkę, której dochód trafi do potrzebujących rodaków aktorki. Za zaangażowanie gwiazdom podziękował sam prezydent Wołodymyr Zełenski, który porozmawiał z parą.

Zobacz wideo

Mila Kunis i Ashton Kutcher pomagają Ukrainie. Zełenski pod wrażeniem ich zaangażowania

Wołodymyr Zełenski umieścił na Instagramie kadry, na których uwieczniono moment jego rozmowy z aktorską parą. Prezydent Ukrainy zdradził, jaką kwotę udało się zebrać Mili i Ashtonowi. Liczba naprawdę robi wrażenie.

 
Ashton Kutcher i urodzona w Czerniowcach Mila Kunis jako jedni z pierwszych odpowiedzieli na nasz smutek i zebrali już 35 milionów dolarów na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Jestem zdumiony, jak głęboko siedzą w tym temacie i jak bardzo poważnie do tego podchodzą. Prawdziwy wzór do naśladowania

Mila i Ashton zbiórkę uruchomili w pierwszych dniach agresji Rosji na Ukrainę. Do tej pory wsparło ich już ponad 65 tysięcy osób, a zebrana kwota ciągle rośnie. Zapewne po wzmiance na Instagramie Zełenskiego, jeszcze więcej osób zainteresuje się akcją zorganizowaną przez hollywoodzkich aktorów.

Tymczasem Mila Kunis i Ashton Kutcher mogą być z siebie naprawdę dumni. Odebrać gratulacje z rąk prezydenta Ukrainy to w obecnych czasach ogromny zaszczyt i wyróżnienie.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.