Monika Richardson pomoże uchodźcom. Wpadła na genialny pomysł. "Oby inni brali przykład"

Monika Richardson wesprze Ukraińców, którzy uciekli do Polski przed wojną. Jej pomysł jest bardzo oryginalny, a internauci sa nim zachwyceni.

Więcej na ten temat przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Polacy solidaryzują się z Ukraińcami w obliczu rosyjskiej napaści na wschodnich sąsiadów. Obojętne na los uchodźców nie są również gwiazdy. Pomagają niemal wszyscy, łącznie z Moniką Richardson. Prezenterka podzieliła się z obserwatorami swoją genialną ideą.

Monika Richardson będzie uczyła Ukraińców polskiego. "Uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili..."

Monika Richardson od kilku lat z powodzeniem prowadzi szkołę językową. Gwiazda ma ku temu kompetencję, bowiem przed rozkręceniem kariery telewizyjnej ukończyła iberystykę. Doskonała znajomość języków obcych pozwala Richardson na prowadzenie lekcji. Tym razem zdecydowała się na pomoc skierowaną do Ukraińców.

 
Uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili: od początku marca bezpłatne lekcje języka polskiego dla uchodźców z Ukrainy, w każdym wieku i na każdym poziomie prowadzi Monika Richardson. Zapraszamy - czytamy na Instagramie.

Decyzja Moniki Richardson została bardzo ciepła odebrana przez użytkowników Instagrama. Pod postem znajdziemy mnóstwo komentarzy przepełnionych uznaniem dla dobroduszności byłej partnerki Zbigniewa Zamachowskiego.

Brawo pani Moniko. Oby inni brali przykład.
Super!

Niektórzy internauci byli ciekawi, w jakim języku będzie prowadziła lekcje dla Ukraińców Richardson. Prezenterka niezwłocznie odpowiedziała. Wiedzieliście, że jest taką poliglotką?

Zajęcia będą odbywały się po rosyjsku. (...) Ukraińcy znają rosyjski, to po pierwsze. Poza tym z mojego doświadczenia wynika, że najlepsze wyniki daje metoda „totalnej immersji", nie jest do tego potrzebny język ojczysty uczącej się osoby.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie --> https://wiadomosci.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28151855,wojna-w-ukrainie-gdzie-uzyskac-pomoc.html

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28148032,ukraina-jak-pomoc-mieszkancom-kraju-juz-trwaja-zbiorki.html

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28149929,przyjaciele-z-ukrainy-tu-znajdziecie-uzyteczne-kontakty.html

Zobacz wideo Zełenski apeluje o przyjęcie Ukrainy do Unii i ogłasza uwolnienie więźniów z doświadczeniem bojowym
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.