Te znaki rozwodzą się najczęściej. Uważaj, z kim stajesz na ślubnym kobiercu!

Decyzja o rozwodzie z pewnością nie należy do najłatwiejszych. W takiej sytuacji pary z reguły szukają przyczyny rozstania. Czy jednak relacje z niektórymi osobami są z góry skazane na porażkę? Sprawdźcie!

Nie da się ukryć, że rozwód to nic przyjemnego. Rozstania w związku odbywają się z różnych powodów. Choć nie można obwiniać astrologii o niedopasowanie, nie da się ukryć, że osoby spod niektórych znaków zodiaków mają większe predyspozycje do złożenia pozwu rozwodowego. Dlaczego tak się dzieje? Czasem powody mogą zaskakiwać. Sprawdź, które znaki zodiaku najczęściej kończą relacje. 

Zobacz wideo Joanna Krupa jest gotowa na nową miłość? "Trójka kandydatów jest gotowa na dzieci". Chciałaby, by Asha miała rodzeństwo

To oni najczęściej się rozwodzą. Zestawienie rozpoczynają Bliźnięta

Na początek warto przyjrzeć się Bliźniętom. Osoby spod tego znaku zodiaku zdecydowanie rzadziej decydują się na legalizację związku. Cieszą się, gdy mogą zostać w nieformalnej relacji. Ślub stanowi dla nich w większości kłopot i niepotrzebną aranżację. Ponadto Bliźnięta z łatwością się zakochują. Nie zawsze jednak w odpowiednich dla siebie osobach. Z tego względu szybciej inicjują rozstanie. Gdy zwiążą się z niewłaściwą osobą, chcą jak najszybciej uciec. Ponadto związek małżeński sprawia, że niekiedy czują się jak w pułapce. Właśnie dlatego to oni najczęściej decydują się na zakończenie relacji.

Lwy marzą o znalezieniu ideału. Nie zawsze się to udaje

Następne pod lupę idą Lwy. Ludzie spod tego znaku zodiaku mają wyobrażenia o idealnej miłości. Ich wizja nie zawsze przekłada się na rzeczywistość. Ponadto Lwy charakteryzują się także dumą, przez co łatwo je urazić. W życiu szukają partnera, który spełni ich wszystkie oczekiwania. Z tego względu nierzadko doświadczają zawodu. Gdy ich małżonek nie potrafi zadowolić narzuconych wysokich standardów, decydują się na rozstanie. Zamiast próbować poprawić relację, wolą dalej szukać idealnej drugiej połówki. Z tego względu to Lwy częściej inicjują rozstania.

Wodniki cenią sobie wolność

Szczęście w udanym małżeństwie to podstawa. Dla różnych znaków zodiaku może jednak znaczyć coś innego. Wodniki bardzo doceniają wolność w relacji z drugą połówką. Osoby spod tego znaku zodiaku chcą przeżyć jako najwięcej. Zależy im na zbieraniu nowych doświadczeń, podróżowaniu i wybieraniu się na coraz to nowsze przygody. Ograniczenia nie są dla nich. Z tego powodu bycie w związku musi odbywać się na ich warunkach. Jeżeli ktoś nie akceptuje ich lekkiego stylu życia, może bardzo szybko pójść w odstawkę. Wodniki nigdy nie zrezygnują z wolności osobistej, nawet jeśli oznaczałoby to złożenie papierów rozwodowych. ZOBACZ TEŻ: Te znaki zodiaku będą miały szczęście w sierpniu. Sprawdź, czy znajdujesz się na liście!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.