Szukasz wspierającego partnera? Uważaj! Osoby spod tych znaków zodiaku nie będą twoją opoką

Okazywanie wsparcia bywa trudne. Nie każdy potrafi aktywnie słuchać i zaangażować się w problemy partnera. Osoby spod czterech znaków zodiaku mają z tym szczególny problem.

Więcej ciekawostek ze świata astrologii znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Świadomość, że możemy liczyć na osobę, z którą jesteśmy w związku, dla wielu jest kluczowa. Trudno budować relację, nie mając pewności, że druga osoba będzie z nami na dobre i na złe - okazując zaangażowanie i aktywnie nas wspierając. Niestety, nie wszyscy to potrafią. Według osób zajmujących się astrologią brak tych umiejętności jest ściśle związany ze znakami zodiaku.

Zobacz wideo Jak wyglądało małżeństwo Deppa i Heard? Oto najmocniejsze momenty z zeznań świadków

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

Te znaki zodiaku mają problem z okazywaniem wsparcia

Baran

Osoby spod znaku Barana są bardzo skupione na sobie. To nie musi być nic złego - w końcu zdrowa relacja z sobą samym jest niezwykle istotna. Jednak w niektórych sytuacjach Barany bywają wręcz egocentryczne. Kiedy w życiu ich ukochanej osoby dzieje się coś niedobrego, nie zawsze potrafią okazać wsparcie. Często może to wyglądać tak, jakby zaniedbywały swoich bliskich. Na szczęście, wszystko można naprawić, jeśli ma się do tego odpowiednią motywację. Dlatego, zamiast rezygnować z relacji, zacznij od szczerej rozmowy i określenia swoich potrzeb. Komunikacja to podstawa.

Reagujemy na stres na dwóch poziomach. Pierwszy to reakcja fizjologiczna, która zachodzi u każdego niezależnie od wieku.Te znaki zodiaku muszą odpocząć w maju. Inaczej czekają je nieprzyjemności!

Bliźnięta

Wśród osób spod znaku Bliźniąt również może być trudno znaleźć realne, stałe wsparcie. To ludzie, którym w życiu wciąż potrzeba nowych bodźców. Nawet jeśli bardzo chcą się zaangażować, łatwo się rozpraszają. Trudno im usiedzieć na miejscu i skupić się na jednym zadani - a co dopiero na emocjach innej osoby. W dzieleniu się z Bliźniętami problemami najważniejszy jest więc odpowiedni moment - najlepiej, jeśli znajdziecie czas, żeby porozmawiać we dwoje, w spokojnej atmosferze, z dala od innych bodźców.

Koziorożec

Wsparcie może być emocjonalne lub praktyczne. Jeśli chodzi o to drugie, Koziorożec zawsze się sprawdzi. Osoby spod tego znaku uwielbiają analizować każdą sytuację i szukać konkretnych rozwiązań. Problem w tym, że kiedy zmagamy się z trudnymi emocjami, nie zawsze chcemy, żeby ktoś udzielał nam szczegółowych porad - co, kiedy i jak powinniśmy zrobić. Warto to zaznaczyć, żyjąc w relacji z Koziorożcem. Za każdym razem, kiedy przychodzimy do takiej osoby dzielić się problemami, podkreślmy, jakie są nasze oczekiwania. To powinno pomóc.

Wodnik

Osoby spod znaku wodnika cierpią na ten problem, że im ktoś jest im bliższy, tym bardziej blokują się przy nim emocjonalnie. Dlatego wsparcie ukochanego może być dla nich naprawdę wysoko zawieszoną poprzeczką. To nie dlatego, że nie są empatyczne. Po prostu w środku dzieje się tak wiele, że nie potrafią dać emocją ujścia. Jedyna recepta na taki stan rzeczy to szczera rozmowa.

Więcej o: