Te znaki zodiaku muszą odpocząć w maju. Inaczej czekają je nieprzyjemności!

Wyczerpanie, nadmierny stres i brak czasu, żeby zadbać o siebie, może przynieść okropne konsekwencje dla naszego zdrowia. Astrologia podpowiada, że w tym miesiącu odpoczać muszą przede wszystkim osoby urodzone pod trzema konkretnymi znakami zodiaku. Inaczej czeka je choroba.

Więcej ciekawostek z dzieciny astrologii znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wszyscy powtarzamy, że zdrowie jest najważniejsze, ale często we własnym życiu nie kierujemy się tą zasadą. Niestety, ciągły pośpiech, silny stres i brak czasu na wypoczynek szybko mogą przynieść opłakane konsekwencje. Co do tego zgadzają się zarówno lekarze, jak i zodiakary. Według tych drugich, szczególnie uważne na sprawy związane z przemęczeniem powinny być osoby spod trzech konkretnych znaków zodiaku. Sprawdź, czy ta przestroga z kosmosu dotyczy także ciebie!

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

Horoskop zdrowotny. Te znaki zodiaku muszą odpocząć

W maju trzy znaki zodiaku muszą zadbać o czas na odpoczynek. Inaczej to się źle skończy! Przepracowanie szczególnie zaszkodzi zodiakalnym Rybom, Rakom i Bykom.

  • RYBY

Osoby spod tego znaku mają tendencję do pracoholizmu. Często zapominają, jak ważny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu jest sen, zarywając kolejne noce. Taki brak higieny snu może wywołać poważne problemy zdrowotne. To nie żart! Zamiast siedzieć do późna przed komputerem, postaraj się wyrobić sobie kojącą, wieczorną rutynę. Pomogą uspokajające zioła i kojąca muzyka.

Poznań. Całkowite zaćmienie księżyca (2018 r.)Astro Plotek. Czerwony księżyc powróci 15 i 16 maja. Czym jest? Jaki ma wpływ?

  • RAK

Raki w maju muszą zwracać większą uwagę na zdrowe odżywianie. Życie w biegu nie służy przygotowywaniu zdrowych, zbilansowanych posiłków. Na dłuższą metę to może być bardzo niebezpieczne. Powiedzmy to sobie szczerze - hod-dog ze stacji paliw to nie obiad. Znajdź jeden dzień, który poświęcisz na wizytę u lekarza, żeby zrobić wszystkie potrzebne badania i sprawdzić, czy z twoim organizmem nie dzieje się nic dobrego i staraj się jeść choć jeden pełnowartościowy, ciepły posiłek w ciągu dnia. Tak, nawet tuż przed deadlinem!

  • BYK

Osoby spod znaku Byka ostatnio doświadczały sporo stresu. Takie napięcie może poważnie im zaszkodzić. Ciągły stres to prosty przepis na wiele chorób cywilizacyjnych. Dlatego priorytetem powinno być teraz znalezienie czasu na regenerację. Wypróbuj różne techniki wyciszenia i sprawdź, które dają ci największe ukojenie. To nie musi być od razu medytacja! Czasem wystarczy jazda rowerem w nieznane. Najważniejsze, to odciąć się choć na chwile, od wywołujących napięcie bodźców.

Więcej o: