Powodzenie masz zapisane w gwiazdach? Oczywiście, że tak. Te znaki zodiaku są z góry skazane na sukces. Komu dopisuje los?

Osobom spod określonego znaku zodiaku często przypisuje się konkretne cechy charakteru lub predyspozycje. Niektórzy po prostu urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą, a inni mają całe życie "pod górkę". Czy Tobie też pisany jest sukces? Tak naprawdę... wiele zależy od twojego znaku zodiaku.

Więcej informacji na temat znaków zodiaku znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kinia wyznała, że nawiązała dobry kontakt ze zwierzętami

Niektórym ludziom jest po prostu łatwiej w życiu. Każde ich przedsięwzięcie kończy się powodzeniem, a porażki ich omijają. Okazuje się, że osoby spod niektórych znaków zodiaku częściej odnoszą sukces. Co więcej, potwierdziły to badania naukowe. Czy Ty też należysz do grona szczęśliwców? Sprawdź!

Koziorożec - znak zodiaku skazany na sukces

Jeśli jesteś zodiakalnym Koziorożcem, to znaczy, że urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą. Brytyjscy badacze przyjrzeli się szefom największych firm w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Okazało się, że poza szeregiem wspólnych cech i predyspozycji, łączy ich coś jeszcze - znak zodiaku.

Na jaw wyszło, że aż 22 zarządzających największymi koncernami (między innymi CEO Coca-Coli) to Koziorożce, urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia. Może być to związane z tym, że ludzie spod tego znaku uchodzą za osoby ambitne, uparte, konsekwentne i zdyscyplinowane. To niewątpliwie zestaw cech, które pomogą odnieść sukces.

Które znane osoby są spod znaku Koziorożca? Chociażby Kate Middleton czy Michelle Obama, których urodzenia pod szczęśliwą gwiazdą odmówić nie można! Do grona wyjątkowych zaliczają się także Jude Law, Kevin Costner, Orlando Bloom, Carla Bruni, Elvis Presley. 

Znaki zodiaku, które mają duże szanse osiągnąć sukces - Waga i Bliźnięta

Wysoko uplasowały się także zodiakalne Wagi i Bliźnięta. W gronie badanych znalazło się po 13 prezesów spod każdego z tych znaków. Osoby urodzone między 23 września a 22 października to urodzeni dyplomaci, doskonale nadają się więc na przełożonych. Z kolei zodiakalne Bliźnięta cechuje niezwykła umiejętność komunikacji, co niewątpliwie przydaje się przy kierowaniu przedsiębiorstwem.

To jednak nie wszystkie znaki. Wysoko stoją też Panny, które mają mocno analityczne umysły - świetnie radzą sobie z oceną ryzyka, odnajdują się w trudnych sytuacjach. Z kolei Byki wygrywają poprzez ogromną ambicję (czasem wręcz za dużą), parcie do przodu oraz chęć odnoszenia sukcesu. Wiąże się to poniekąd z ich miłością do luksusu. Wielką chęć na osiągnięcie sukcesu mają także Lwy, które są żądne władzy, a do tego do każdego zadania pochodzą z entuzjazmem. 

Kto nie ma szansy na sukces? Barany i Strzelce te znaki zodiaku mają najtrudniejszy start w karierę

Znaki zodiaku, które miały wśród zarządzających najsłabszą reprezentację to Baran i Strzelec. Nie oznacza to jednak, że zodiakalne Barany czy Strzelce nie mogą odnieść sukcesu. Osoby spod tych znaków skupiają się po prostu na innych wartościach, a powodzenie na wybranej ścieżce kariery nie jest dla nich priorytetem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.