"Hotel Paradise". Marika pokazała rogi. Fani są zszokowani jej zachowaniem

Po ostatnim odcinku "Hotelu Paradise", który ukazał się na player.pl, w mediach społecznościowych pojawiły negatywne komentarze skierowane w stronę Mariki. Fanom show nie spodobało się jej zachowanie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Marika i Jay od samego początku uchodzili za jedną z najsilniejszych par w programie. Wydawało się, że to właśnie oni dotrą do wielkiego finału i razem będą walczyć o główną nagrodę. Jednak ostatnie wydarzenia w hotelu pokazały, że ich relacja coraz bardziej się pogarsza. Oliwy do ognia dodało pojawienie się w programie Kuby, który zawrócił w głowie uczestniczce show.

Kinga Rusin, Edyta GórniakKiedyś nie wiedziały, co to klasa i styl. Dzięki Bogu czas je zmienił

Zobacz wideo Przedpremierowy fragment "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise". Widzowie krytykują zachowanie Mariki: Szybko poleciała do nowego

Podczas wieczornej imprezy, która odbyła się w dniu pojawienia się nowych uczestników, Marika skupiła się wyłącznie na Kubie i to właśnie jemu poświeciła najwięcej uwagi. Dziewczyna nie ukrywała, że jest bardzo zainteresowana przystojnym 24-latkiem i wprost powiedziała, że mogłaby stworzyć z nim parę.

Co więcej, przy okazji wspólnej gry z pozostałymi uczestnikami, nie szczędziła czułych gestów skierowanych w jego stronę. Nie umknęło to uwadze widzów, którzy natychmiast skomentowali jej zachowanie w mediach społecznościowych.  

Jestem zszokowany zachowaniem Mariki, pojawił się nowy koleś i już się z nim całowała.
Marika szybko poleciała do nowego, a tak walczyła o Jaya. 
Marika pokazała różki z nowym uczestnikiem. Żal mi Jaya, fatalnie się zachowała - napisali fani show.

Już niedługo przekonamy się, jak dalej potoczą się losy tej trójki. 

Piątą edycję "Hotelu Paradise" można oglądać w TVN7 od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:35. W tym sezonie twórcy nieco odświeżyli formułę. Aby ułatwić dochodzącym osobom integrowanie się z grupą, pojawi się nowa opcja, która nazywa się "Szansą do raju". Każdy nowy uczestnik będzie mógł wybrać jedną z trzech szkatułek. W jednej znajduje się immunitet, w drugiej przywilej, którego forma ma się zmieniać, a trzecia będzie, niestety, pusta. Ich zawartość uczestnicy poznają dopiero przed Rajskim rozdaniem.

'Hotel Paradise 5'"Hotel Paradise". Nowi uczestnicy zdążyli już nieźle namieszać. "Będzie grubo"

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: