"Hotel Paradise". Nowi uczestnicy zdążyli już nieźle namieszać! "Będzie grubo"

Do rajskiego hotelu zawitali nowi uczestnicy. Wszystko wskazuje na to, że Kuba i Rafał wprowadzą zamieszanie w dotychczasowych parach. Piąta edycja randkowego show nabiera rozpędu.

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl.  

Po ostatnim "rajskim rozdaniu" skład piątej edycji "Hotelu Paradise" mocno się przerzedził. Z programem pożegnali się Ola i Kamil. Na nowych uczestników nie trzeba było jednak długo czekać. Do mieszkańców luksusowej willi w Panamie dołączyli Jakub Sobczak i Rafał Szulik, którzy szybko zyskali zainteresowanie ze strony pań. Szykują się kolejne przeparowania.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

"Hotel Paradise". Uczestniczki show straciły głowę dla nowych mieszkańców rajskiego hotelu  

Każdego dnia uczestnicy stają przed nowymi wyzwaniami i dylematami. Ostatnio wszyscy na 24 godziny zostali singlami. Ich sypialnie zostały zamknięte i zaczął się prawdziwy, choć wciąż rajski survial. Jakby tego było mało, następnego dnia do ich grona dołączyli Kuba i Rafał, którzy natychmiast zawrócili w głowie paniom i przy okazji stali się ogromną konkurencją dla pozostałych panów. Jedna z uczestniczek trafnie podsumowała, to co wkrótce może wydarzyć się w randkowym show:

Będzie grubo - przyznała Eliza.
Zobacz wideo Przedpremierowy fragment "Hotelu Paradise"

Karolinie szczególnie przypadł do gustu 26-letni Rafał, który na co dzień pracuje jako trener personalny. Oprócz tego przystojny brunet jest studentem trzeciego roku na kierunku Fizjoterapia. W relacji z kobietą szuka szczerości, zaufania i wsparcia. Pociągają go inteligentne dziewczyny z charyzmą i dystansem do siebie.

'Hotel Paradise 5''Hotel Paradise 5' Screen: Player.pl

Dziewczyna od samego początku zwróciła na niego uwagę i wprost powiedziała, że chciałaby być z nim w parze, a wydarzenia, które miały miejsce podczas wieczornej imprezy tylko wszystkich w tym utwierdziły. W pewnym momencie oboje nie szczędzili sobie czułości.

'Hotel Paradise 5''Hotel Paradise 5' Screen: Player.pl

Drugim nowym mieszkańcem rajskiego hotelu jest Kuba. Jego największe pasje to siłownia i piłka nożna, którą trenował zawodowo. Niestety poważna kontuzja zamknęła mu drogę do kariery w tej dziedzinie. Zamiast tego 24-latek zajął się projektowaniem stron internetowych i ubrań.

'Hotel Paradise 5''Hotel Paradise 5' Screen: Player.pl

On również zawrócił w głowie jednej z uczestniczek. Na jego widok szybciej zabiło serce Marice, która do tej pory była blisko z Jayem i co ciekawe uchodzili za jedną z najsilniejszych par. Czy obecność Kuby będzie początkiem końca ich relacji? Z pewnością już niebawem się o tym przekonamy.

'Hotel Paradise 5''Hotel Paradise 5' Screen: Player.pl

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.