Fani wyśmiali pomysł Kubańczyka. "Putin odwołuje wojnę". Raper odpowiedział na zaczepki

Kubańczyk pochwalił się na Instagramie, że ma nowy tatuaż. Na przedramieniu rapera znalazło się przebite sztyletem serce i napis "No More War". Nie wszystkim jednak spodobał się ten pomysł. W komentarzach rozpętała się burza.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Kubańczyk, a właściwie Jakub Flas, to przedstawiciel nowej generacji polskich raperów. Internautom znany jest również jako ochroniarz popularnego youtubera Lorda Kruszwila. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się kilka lat temu, a miłością do hip-hopu zaraził go Pawbeats - znany polski producent muzyczny. W ostatnim czasie to jednak nie dokonania muzyczne wzbudziły ogromne poruszenie w sieci, a jego nowy tatuaż. Fani nie pozostawili na nim suchej nitki.

Józef Warchoł Janusz DzięciołUczestnicy "Big Brothera" i "Baru", którzy odeszli w dziwnych okolicznościach

Zobacz wideo Doda pokazuje, jak wygląda jej skóra po usuwaniu tatuażu

Kubańczyk w ogniu krytyki. "Akurat teraz zauważyłeś, że na świecie giną i cierpią niewinni ludzie"

Kubańczyk chyba nie przypuszczał, że jego nowy tatuaż wywoła tyle kontrowersji. Pod postem, który niedawno opublikował na Instagramie, pojawiło się dużo negatywnych komentarzy. Oburzeni fani zarzucają raperowi, że chce się wybić na temacie wojny i przy okazji zrobić szum wokół siebie.

Zamiast pomóc Ukraińcom, robisz sobie dziarę. Nie no, fajnie pomagasz… Dużo im to da.
Akurat teraz zauważyłeś, że na świecie giną i cierpią niewinni ludzie? Płycej się nie da. Tym się chwalisz? Tatuaż to osobista sprawa. Wszystko musicie celebryci nagłaśniać. Zrób coś bezinteresownie, abyś w lustrze mógł sobie spojrzeć w oczy i mieć czyste sumienie, że ta pomoc była szczera.

Niektórzy internauci wręcz wyśmiali jego pomysł.

Ale wielką rzecz zrobił, Putin odwołuje wojnę.
Z tego, co mówią na TVN24, z racji tego, że zrobiłeś tatuaż, Putin wycofuje się z terenów Ukrainy. Brawo, Kubuś - czytamy w komentarzach na Instagramie. 

Raper oczywiście nie pozostawił słów krytyki bez odpowiedzi. Kubańczyk wyjaśnił, że termin na tatuaż miał umówiony wcześniej, a sam pomysł na wzór pojawił się spontanicznie.

Termin na tatuaż miałem już miesiąc temu, a dzisiaj miałem dziarać zupełnie coś innego. Jest to dla mnie ogromny symbol i chyba jeden z najważniejszych tatuaży na moim ciele.

Przy okazji Kubańczyk zaznaczył, że dramatyczna sytuacja w Ukrainie odbiła się źle na jego zdrowiu psychicznym.

Moja psychika bardzo cierpi. Ten tatuaż będzie mi zawsze przypominał o tym, żeby być człowiekiem i pomagać, jest też moim własnym i osobistym symbolem wsparcia dla naszych sąsiadów.

Na koniec zaznaczył, że wraz z dziewczyną starają się pomagać uchodźcom.

 

Zrzut ekranu TikTok, Władimir PutinTak wygląda willa Putina. Pokój zabaw i... złota szczotka klozetowa. Z lotu ptaka? Gigant

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: