Przez tydzień był na diecie Jennifer Aniston. Jaki efekt przyniosła? "Przejmujący głód"

Jennifer Aniston od lat stosuje post przerywany, który ma być jej sekretem pięknej sylwetki. Jeden z fanów postanowił go wypróbować na sobie. Efekt? Mało zadowalający to mało powiedziane.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Diety celebrytów cieszą się coraz większą popularnością, a fani chętnie sami ich próbują i relacjonują przebieg wyzwań. Ocet jabłkowy, pieprz cayenne na śniadanie, lunch czy kolację nie brzmią zachęcająco, ale ma to być przepis na figurę Victorii Beckham. Jaką metodę stosuje Jennifer Aniston?

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Instagrama. Teraz rozbija... telefon

Lady Gaga Salma Hayek Beata TadlaZrobiły wielką karierę mimo niskiego wzrostu

Okresowy post jest dietą, którą stosują takie gwiazdy, jak Jennifer Aniston czy Kourtney Kardashian. Aktorka opowiedziała o swoim sposobie jedzenia w rozmowie w Radio Times. Celebrytka zdecydowała się nie jeść rano i następnie spożywać pokarmy przez kolejnych osiem godzin. Prócz śniadania odpada jej też wieczorny posiłek.

Ja stosuję przerywany post, więc rano nie jem - wyznała Jennifer Aniston.

Jeden z internautów postanowił sprawdzić sekret sylwetki aktorki i rozpoczął wyzwanie. Rano wypił tylko sok z selera, a później zaparzył kawę, której, jak przyznał, nigdy nie pije tak wcześnie.

Dzisiaj obudziłem się i wypiłem sok z selera. Potem zacząłem parzyć kawę, ale nie piję kawy tak wcześnie.

Podczas okresowego postu je się przez osiem godzin w ciągu doby. Jest on jedną z łatwiejszych do opanowania diet, dlatego fan - podobnie jak Aniston - zdecydował się wyeliminować śniadania, które zwykle i tak omijał.

Popularne okna czasowe 16/8 obejmują:

  • od 7:00 do 15:00
  • 9:00 do 17:00
  • 12:00 do 20:00
  • 14:00 do 22:00

Fan wypróbował dietę Jennifer Aniston. Efekty? Brak

Fan Jennifer Aniston wybrał harmonogram od 12:00 do 20:00. Śniadanie jest jednym z najważniejszych posiłków dnia, jednak i tak nie był ich fanem. Dzięki ramom czasowym mógł już bezkarnie zignorować konieczność zjedzenia śniadania.

Jennifer AnistonJennifer Aniston ma kolejny romans. To znany muzyk. Flirtują na potęgę

Uznałem, że brak części śniadaniowej nie jest zbyt trudny - jak powiedziałem, regularnie pomijam śniadanie. Ale teraz straciłem też mój wieczorny posiłek. Czułem wieczorem przejmujący głód - dodał ze smutkiem.

Jennifer Aniston wyznała, że zauważyła ogromną różnicę po zastosowaniu postu przerywanego. Fan miał inne odczucia. Zauważył, że wieczorem był zdecydowanie bardziej głodny i zmęczony, nie mógł też w żaden sposób nic przekąsić prócz wypicia szklanki wody. Jeśli chodzi o samą sylwetkę, nic się nie zmieniło i z radością powrócił do swoich nawyków żywieniowych.

Więcej o: